2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید دیگه کاریه ک از دستم بر میومد 

همینطور که دوست دارین خوش باشین دوست عزیط.

قرار نیست همه مثل هم باشیم که 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2728
چند هفته ای راحت میشی زایمان کنی.من که لحظه شماری میکنم

هفته چندی ابجی؟

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2740
واااا بچه باید تا شیر میخوره پیش مادرش باشه بعد جدا کرد

نه عزیزم از شش ماه باید شیر شبو قطع کنیم.من پیش مشاور میرم.حرفای اونه.گفت شش ماه جای خواب جدا بشه.قبل ازون هم تو تخت خودش تو اتاق مادر.تو تخت مادر نباشه

بچه منم کمد نداره خواهر باز تو فرصت داری نی نی ما ۸ هفته اش مونده...مملکت تش هایته خاخر جان ...گرونی ...

ای جانم 8 هفته دیگه...

انشاالله صحی و سالم بیاد بغلت و همچنین زایمان راحتی رو داشته باشی...

همدردیم ولی اشکال نداره.... والا گاهی میگم سبدی ، چیزی براش بخرم لباساشو بذارم داخلش... موندم بخدا

باید بریم تو کار خلاقیت ها... خلاق بشیم یه چی درست کنیم...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
ای جانم 8 هفته دیگه... انشاالله صحی و سالم بیاد بغلت و همچنین زایمان راحتی رو داشته باشی... همدردی ...

منم کمد نگرفتم.فقط یه رگال و یه دراور.که اونم هنوز نرسیده به دستم.رگال بگیر حدود سیصد تا پونصد تومنه.گوگولی ترم هست

نه عزیزم از شش ماه باید شیر شبو قطع کنیم.من پیش مشاور میرم.حرفای اونه.گفت شش ماه جای خواب جدا بشه.قب ...

منم مثل شما همچین برنامه ای داشتم 

ولی بچم رفلاکسی شدید شد و حتی الان ک ۹ ماهش هست با اینکه تمام اقدامات انتی رفلاکس رو رعایت میکنم و دارو هم مصرف میکنه بازم نصف شب یهو بالا میاره تو خواب .تو ۴ ماهگی شیر شبش رو خودش قزع کرد تا ۶ ماه یه دفعه شروع کرد چون از ۶ ماهگی بازیگوشی میکرد و توی بیداری بزور شیر میخورد شبا از گرسنگی هی بیدار میشد .کلا همه برنامه ها بهم ریخته شد .

بچه غیر قابل پیش بینی هست

منم مثل شما همچین برنامه ای داشتم  ولی بچم رفلاکسی شدید شد و حتی الان ک ۹ ماهش هست با اینکه تم ...

موافقم

اینفکول امتحان کردی؟و یه ننو یا تاب یاگهواره که عمودی تابش بده؟بیست دقیقه بعد شیر بغلت بگیر نخوابون

2706