2733
2734
عنوان

دیروز پانکچر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 33 پست
سلام من قراره تخمک اهداکنم عملش چطوریه درازمیکشیم روی تخت؟من میترسم شکم بعدعمل اب میاره؟

اره دراز میکشی پاهاتو میزارن رو تخت معاینه...بیهوشت میکنن تخمکارو درمیارن ....اگه دز داروهات زیاد باشه و هایپر بشی ممکنه شکمت ورم کنه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اره دراز میکشی پاهاتو میزارن رو تخت معاینه...بیهوشت میکنن تخمکارو درمیارن ....اگه دز داروهات زیاد با ...

اگه اب بیاره خطرناک هست؟برام ودزدارو راچرازیادمیدن؟ من هنوزثبت نام کردم گفتن برات وقت صونومیگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتری جوابگو نیس اخه تو مراکز ناباروری..

سلام عزیزم ،دیگه دنبال درمان نرفتین

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
سلام عزیزم ،دیگه دنبال درمان نرفتین

چن ماه پیش رفتن ک دوباره ای وی اف ونم ک تو سونو فهمیدن کبدم چربه...باید کبدم خوب بشه بعد عید برم انشالا‌....چطور عزیزم؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728