2726
عنوان

دیروز پانکچر شدم

3117 بازدید | 33 پست

کسی عمل پانکچر کرده..؟الان خیلی بدن درد دارم همه بدنم درد میکنه..دل دردم دارم کسی اینطورشده؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیه اینی ک میگی؟

چ عجیب ک تو سایت بارداری کسی پانکچر نمیدونه چیه...تخمک کشیه عزیزم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

عزیزم طبیعیه هایپر نشدی؟ از دکترت بپرس اگه هایپر  باشی ماه بعد برات انتقال میده چندتا تخمک داشتی اگه شکمت اب اورده دوغ بخور

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
فقط استراحت یا مسکن دوز کم با مشورت پزشک تسکینتون میده گلم ببخشید میپرسم میخوایین رحم اجاره کنین؟ ...

هیچکدوم..تخمک خودم با اسپرم شوهر تو دسگاه میزارن جنین ک شد انتقال میدن رحم خودم

سلام عزیزم بهم میگی چطور انجام میشه؟ با بیهوشیه یا بی حسی؟

بیهوشی عزیزم

سلام عزیزم بهم میگی چطور انجام میشه؟ با بیهوشیه یا بی حسی؟

بیهوشیه با سوزن بلند تخمک ها رو بر میدارن 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
عزیزم طبیعیه هایپر نشدی؟ از دکترت بپرس اگه هایپر  باشی ماه بعد برات انتقال میده چندتا تخمک داشت ...

چیزی نگف دکتر بعد عمل گف برین خونه 3روز بعد بیاین ک چنتا جنین دارین شاید انتقال بدیم سایدم فریز کنیم 

2706