2733
2739
عنوان

چرا هر تاپیکی که میزنم بی جواب میمونه ؟ خواهش میکنم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
غصه نخور وسعی کن تا میتونی درهرفرصتی بعد زایمان بخوابی..............خواب واقعا مهمه بی خوابی علت همه خستگی ها وافسردگی هاست چ.ن باغث خستگی شدید میشه هروقت نی نی ها خوابیدن بخواب.....حلیم وغذاهای مقوی ماهیچه بخور حتما حتما پرسنار خوب پیدا کن بیاد کمکت وبه پولش اصلا فکر نکن(وظیفه شوهرت هست که اگه نمیتونه کمکت کنه پرستار بگیره)ببخشیدها من تز خودم را میگم(هیچی مهمتر از سلامتی خودت نیست)استرس را بریز دور وبگو خدا خودش محافظه والله خیر حافظا..........حاملگی ت را یا شادی طی کن معجزه می کنه موفق باشی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
عزیزم نگران نباش و توکل به خدا کن و مطمئن باش خدا هیچوقت تنهات نمیذاره .....با برنامه ریزی برو جلو خریدهاتو بکن و از هر کسی که میتونی کمک بگیر ای کاش من تهران بودم و بهت کمک میکردم حداقل برای یک ماه پرستار بگیر چون واقعا نیاز داری نگران خرجش نباش چون تا یک ماه میتونی خودتو سر و سامان بدی با شوهرت حرف بزن و بگو بعد از زایمان حمایتت کنه تا افسرده نشی دعا میکنم تا این بحران زندگیت به خوبی و خوشی بگذره و در آینده نی نی هات قدرت رو بدونن بوسسسسس روحیه ات رو از دست نده جو جو