2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر خودم خوبم اگه توجه کنی مدلا هم همین سایزن ولی خب شاید ایرانیا تپل دوست دارن

مدلا سایز ۳۶ یا ۳۴ هستن ولی فرم بدن مهم هست و تناسب داشتن واز همه مهمتر اینکه خودمون خودمون رو قبول داشته باشیم من ۱۶۴ قدمه وزنمم  ۵۰ کیلو سایزم ۳۶ و دور کمرم ۶۴هست خودم خیلی راضیم اما بعضیا بهم می گن لاغری که من برام مهم نیست چون خودِ همون بعضیا دارن خودشونو می کشن که لاغر بشن و نمی شن.من کلا فرم بدنم همینه ظریفم و این مدلی خودمو دوست دارم اگر بخوام راحت می تونم وزنم رو بالاتر ببرم ولی یه دوره ی کوتاه وزنم بالارفت و من اصلا احساس خوبی نداشتم.این دفعه که ازت ایرادی گرفتن بگو خب به نظر من هم شما باید یه کم وزن کم کنید برای سلامتی تونم هم بهترِ.

2728
مدلا سایز ۳۶ یا ۳۴ هستن ولی فرم بدن مهم هست و تناسب داشتن واز همه مهمتر اینکه خودمون خودمون رو قبول ...

من بخاطر شوهرم همیشه سکوت کردم واقعا استایلشون داغونه ولی تیکه میندازن

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
من بخاطر شوهرم همیشه سکوت کردم واقعا استایلشون داغونه ولی تیکه میندازن

منم یکی دور و برم دارم یه سری علنا بهم می گفت تو باید وزن اضافه کنی😐😐😐😐من از مجردی همیشه در محدوده ی ۵۰تا ۵۲ بودم وایشون همیشه خیلی چاق به قول خودشم همیشه به فکر لاغریشه به من که می رسه فتوا می ده در حالی که من نه رژیم خاصی دارم نه کاری می کنم که به بدنم ضربه بخوره یه بار که با صد مدل رژیم سایزش شده بود۴۰می گفت دوست دارم سایزم کمتر بشه می دونی برای لباسای خوشگل مجلسی سایز ۴۰ هم خوب نیست😐😐😐بعد همین آدم به قول شما به من تیکه می یاد .ولی من ناراحت نمی شم فقط لبخند می زنم همین

من قدم 170 وزنم 80 ولی خیلی چاق دیده نمیشم همیشه میگن هرچی میپوشی بهت میاد حالا جالب اینجاس با این وزن شکم اصلن ندارم ولی دوست دارم لاغر تر بشم ولی لامصب تا ادم میاد کم کنه صورتش هرکاری میکنه افتاده میشه

2740
مدلا سایز ۳۶ یا ۳۴ هستن ولی فرم بدن مهم هست و تناسب داشتن واز همه مهمتر اینکه خودمون خودمون رو قبول ...

مدلا قدبلندن   فکرشو بکن یه دختری هم کوتاه باشه هم خیلی لاغر این قشنگی نداره  بلاخره یا قدبلند یا اندام پر یا بالاتنه پر یا پایین تنه ی پر اندام بابد یه چیزی داشته باشه که بهش بنازی  

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔