2737
2739
عنوان

باردارم لکه بینی دارم..لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم از همکی عزیزان همسرم الان رفته دنبال شیاف هیچ جا خارجیش نبود حالا گفتم ایرلنیشو بخره تا فردا ...

منم ایرانی میزنم خارجیش نیست

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
برای درد زیردلم کاری هست انجام بدم بهتر بشه یا باید تحمل کنم؟ قرص هم که میترسم بخورم استامینوفن چیز ...

استامینوفن فقط ساده 

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 

خودتو نگران ایرانی خارجی بودن شیاف نکن ایرانی هم همون اثر رو داره

استراحت کن و ذکر بگو این اتفاق توی هفته های اول بارداری ممکنه واسه خیلیا پیش بیاد ولی استرس داشتن عاملیه که میتونه دردسر درست کنه

چون خود لکه بینی و خونریزی اون قدر خطرناک نیست که استرس هست

رو به قبله این ذکر رو سه بار بگو

«اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبی‌ها و بعل‌ها و بنی‌ها [و السّرّ المستودع فیها]بعدد ما أحاط به علمک.»

ذکر توکلت علی الله رو زیاد بگو

صلوات هم زیاد بفرست 

ان شاالله خدا نی نی ت رو تپل مپل و خوشگل به سلامتی میذاره توی دامنت😍😍😍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738