2733
2734
عنوان

بیایین کوکوی مرغ یادم بدین😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3453 بازدید | 27 پست
بدون سیب زمینی خام چرخ کن با پیاز و نمک و فلفل وتخم مرغ. البته این میشه کباب مرغ ولی خوشمزست

باشه مرسی😍

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پياز رو بنداز تو غذاساز فيله مرغ بنداز اندازه نك قاشق ابليمو و نمك و فلفل قرمز اگر خواستي زعفرون بري ...

مرسی عزیزم

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

یک تابه مناسب با حجم مایه کوکو روی حرارت قرار می دهیم و مقداری روغن اضافه می کنیم سپس مایه کوکو را مانند کوکو سبزی یه صورت یکجا داخل تابه می ریزیم و با پشت قاشق صافش می کنیم. حرارت زیر کوکو را باید متعادل قرار دهیم تا کوکو مغز پخت شود.

بهتر است بعد از اینکه روی کوکو را صاف کردیم درب تابه را بگذاریم. تقریبا ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان نیاز است تا قسمت زیرین کوکوی مرغ شما سرخ شود. پس از اینکه قسمت زیرین سرخ شد کوکو را بر می گردانیم تا سمت دیگرش نیز سرخ شود.

نکات طرز تهیه کوکوی مرغ

اولین نکته برای پف کردن کوکوی مرغ این است که باید قبل از اضافه کردن تخم مرغ ها به مواد دیگر آنها را به صورت جداگانه خود با همزن بزنیم تا کاملا یکدست شوند. نکته دوم این است که باید زمان اضافه کردن تخم مرغ ها مواد کوکو سرد باشند و حرارت بالایی نداشته باشند.

نکته آخر هم این است که برای سرخ کردن کوکوی خود از تابه ای متناسب با مقدار مایه کوکو استفاده کنید. مثلا اگر از یک تابه خیلی بزرگ استفاده کنید مایه کوکو در سراسر تابه پخش می شود و پف چندانی نمی کند. ضمن اینکه به هیچ وجه از جوش شیرین برای پفکی شدن کوکو استفاده نکنید.

برای اینکه طعم خاص تری داشته باشید می توانید به مواد کوکوی خود مانند کوکو سبزی مقداری زرشک اضافه کنید. برخی افراد از قارچ ، فلفل دلمه ای و سبزیجات معطر مانند گشنیز وجعفری در تهیه کوکوی مرغ استفاده میکنند. شما هم می توانید برای تنوع در دستور پخت کوکو مرغ خود از این مواد استفاده نمایید.

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2731
الان ازمایشگاهم دعا کن باردار باشم عوض کوکو مرغت😂😂😂

ايشالا😂

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
ابتدا سینه مرغ را به همراه مقداری آب ، یک عدد پیاز ، مقداری نمک و زردچوبه داخل یک قابلمه قرار می دهی ...

ممنون گلم😙😙😙

ممنون از همتون عزیزای دلم 

دستتون درد نکنه 😘😘😘😘😘😘😘😘

2740
یک تابه مناسب با حجم مایه کوکو روی حرارت قرار می دهیم و مقداری روغن اضافه می کنیم سپس مایه کوکو را م ...

❤❤

الان ازمایشگاهم دعا کن باردار باشم عوض کوکو مرغت😂😂😂

باور کن من بدتر از تو استرس دارم  واسه کوکو

تو نشستی رو صندلی و منتظری ولی من باید دس به کار بشم 😁😁 انشالله باردار باشی 💃💃💃💃

ابتدا سینه مرغ را به همراه مقداری آب ، یک عدد پیاز ، مقداری نمک و زردچوبه داخل یک قابلمه قرار می دهی ...

چی مایه کوکو رو چسبناک میکنه؟ اخه نمیچسبن به هم

تخم مرغ دیگه

آهان مرسی😃