2703
2553
عنوان

بیایین کوکوی مرغ یادم بدین😢😢😢

3326 بازدید | 27 پست

میخوام کوکوی مرغ درست کنم اولین بارمه

سیب زمینی بزنم یا نزنم؟ کدومش بهتره یه کم یادم بدین الان باید درست کنم😢

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بگین سبی زمینی برنم یا نه

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2456

سیب زمینی خام رنده ریز کن

فلفل دلمه و پیاز هم رنده کن

سبزی خشک ریحون و جعفری تازه

با زعفرون و ادویه  بزن 

محشر میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بدون سیب زمینی خام چرخ کن با پیاز و نمک و فلفل وتخم مرغ. البته این میشه کباب مرغ ولی خوشمزست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

پياز رو بنداز تو غذاساز فيله مرغ بنداز اندازه نك قاشق ابليمو و نمك و فلفل قرمز اگر خواستي زعفرون بريز بعدم بذار يه مقدار تو يخچال خودش رو بگيره بعد سرخ كن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ب هر دو صورت میشه هم با سیب زمینی هم بدون سیب زمینی ....با سیب زمینی طعمش بیشتر شبیه کوکو هست ...بدون سیب زمینی طعمش بیشتر شبیه کوبیده مرغ هست ...بستگی ب ذائقه داره

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2714

سیب زمینی نگینی ریییز کن سرخ کن

هویجم نگینییی ریییززز سرخ کن 

فلقل دلمه نگینی ریییز سرخ کن

مرغ پخته رو ساطوری‌کن

پیاز داغ ۲ ۳ قاشق

تخم مرغ

ادویع

اویشن

ارد یکم

سرخ کن عاایییه

**فلفل هویج ذرت قارچ سلیقه ای هس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
سیب زمینی اصلا نزن الان میگم بهت

واقعا؟ اگه بد میشه نمیزنم پس

آرد و تخم مرغ بزنم اره؟

فقط بگین سبی زمینی برنم یا نه

نه بابا خوب نميشه با سيب زميني

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ببین گوشت مرغ رو چرخ کن پیاز هم چرخ کن یا ریز رنده کن اگر فلفل دلمه هم داری چرخ کن یا رنده کن باهم قاطی کن این سه تارو ادویه پودر سیر بزن حتما یا سیر تازه چند تا قطره اابلیمو یکم سماق کلا ادویش سلیقه اییه نمک زعفرون اینارو میتونی بزنی

ابتدا سینه مرغ را به همراه مقداری آب ، یک عدد پیاز ، مقداری نمک و زردچوبه داخل یک قابلمه قرار می دهیم و روی حرارت می گذاریم تا سینه مرغ کاملا بپزد. بعد از اینکه سینه مرغ پخت اجازه می دهیم تا خوب سرد شود.

سپس آن را به صورت ریش ریش می کنیم. حالا یک عدد پیاز باقیمانده را به صورت نگینی ریز خرد می کنیم و به همراه مقدار کمی روغن مایع سرخ می کنیم. پس از اینکه پیازها آماده شد آنها را تا حد ممکن از روغن جدا می کنیم و به مرغ اضافه می کنیم.

در اینجا تخم مرغ را در یک ظرف جدا می شکنیم و خوب هم می زنیم سپس به مواد کوکو اضافه می کنیم و خوب مواد را مخلوط می کنیم تا مواد یکدست شود. در اینجا اگر دوست داشتیم زعفران دم کرده را نیز به مایه کوکو اضافه می کنیم . زعفران باعث می شود رنگ کوکو زیباتر شود.

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
سیب زمینی خام رنده ریز کن فلفل دلمه و پیاز هم رنده کن سبزی خشک ریحون و جعفری تازه با زعفرون و ادو ...

مرسی از راهنمایی😍

واقعا؟ اگه بد میشه نمیزنم پس آرد و تخم مرغ بزنم اره؟

نه ارد و تخم مرغ هم نميخواد فقط مرغ و با پياز بزن

2706