2737
2739
عنوان

اشپزخونه لوكس بچه هاي من 😝عكسسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 87 پست
فدات عزیزم کار خوبی میکنی کهههههههه من هیچی نمیدونم بخدا واسه همین گفتم بهت بگم راهنماییم کنی عزیز د ...

قربونت برم عزيز دلم من از خدامه چيزي بدونم و بدردت بخوره مهربونم 😍😍😍😍 

انشاالله عزيزم انشاالله خيليً زود هم بهترين نتيجه هارو ميگيري تو خيليً قلب بزرگ و مهربوني داري اين كاملا از كلامت مشخصه انشاالله تو هم هميشه شاد و سلامت باشي و خيليً زود بهترين خبرهارو بشنوي مهربونم بوووووس بوووووس😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
وای اررره😂😂😂😂😂😂فک کنم چون ما حرف زدیم بروز رسانی شده😂😂😂😂😂وای فک کن از فردا همه بیان منو ل ...

والااا به خدا چه تاپيكي هم بروز شد من كه مسافرتم تو هم كه بچه ميخواي 😂😂😂 

والا ادم تو تاپيك خودشم أمنيت نداره 🤣🤣🤣🤣🤣

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزيز دلم من از خدامه چيزي بدونم و بدردت بخوره مهربونم 😍😍😍😍  انشاالله عزيزم انشا ...

فدای مهربونیت عزیزم 😍😍😍😍😍😍انشالله هر دومون به خواستمون میرسیم به زودی زود عزیز دلم🥰🥰🥰🥰🥰

والااا به خدا چه تاپيكي هم بروز شد من كه مسافرتم تو هم كه بچه ميخواي 😂😂😂  والا ادم تو تاپيك ...

نه والا امنیت نداریم تازه فرار کن از دستشون میان گیر میدن بهت که تو این وضع مسافرتتتتتتتت رفتییییییی؟؟؟؟؟یه پشت ابرو هم برات نازک میکنن🤨🤨🤨🤨🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2731
فدای مهربونیت عزیزم 😍😍😍😍😍😍انشالله هر دومون به خواستمون میرسیم به زودی زود عزیز دلم🥰🥰🥰🥰🥰

قربونت برم عزيز دلم انشااللللههههههه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

نه والا امنیت نداریم تازه فرار کن از دستشون میان گیر میدن بهت که تو این وضع مسافرتتتتتتتت رفتییییییی ...

والا به خدا 😂😂😂😂😂بعد تا ميايي كه بگي نه مال قبله زدن تاپيكو تركوندن و از اين بعد به بعد هر جا ببينم فحشم ميدن 😂😂😂😂😂😂😂😂

2738

گلم لازم نیس انقد توضیح بدی که چرا اینکارارو کردی 

به نظر من خیلی خوبه 

من بچه بودم رو زمین با گچ دقیقا اینجوری میکشیدم 😂😂😂

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
حالا خلاقیت ب کنار آفرین ب خودت و بچه هات ،مسافرت چراااا رفتی خواهر من

مرسي عزيزم ولي به خدا تاپيك مال يك سال پيشه به روز رساني شده من يكماه مامان خودمم نديدم 😂