2726

البته بايد بگم كه الان خونم نيستم و مسافرت اومديم اين ديوارها هم قراره رنگ بشن پس مسئله اي نيست 😝 

نكته؛؛؛؛ ميتونستم اينجا هم براشون از اين اشپزخونه هاي اماده بخرم اما نخواستم يك چون تهران دارن و نيازي نيست دوم اينكه بچه بايد ياد بگيره با كمترين ها هم بازي كنه و از كوچكترين چيزا لذت ببره 

كه خداروشكر خيليً خوشحال شدن حتي بيشتر از اسباب بازيهايي گرون قيمتشون باهاش ذوق كردن 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیههه خوشم اومد از خلاقیتت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

عالیه آفرین به خلاقیتت👏👏👏👏

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ای جان

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
عالیههه خوشم اومد از خلاقیتت

مرسي عزيزم خود بچه ها هم بي نهايت همكاري كردن و لذت بردن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706