2737
2739
عنوان

قرص ضدبارداری میخوام بخورم نمیدونم چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون‌منم پلیکیستیکم سالهاست دیان ایرانی میخورم مشکلی هم ندارم وقتی هم میخواستم بچه دارشم ۴ ماه کلومفن ...

برا کبد مشکلی پیش نمیارع؟من راکوتان خوردم کلسترولم رفت بالا

مرسی از راهنماییت عزیزم

2728
تنبلی خوب نمیشه. من میخوام بچه‌دار بشم فعلاً نمیخورم.

فقط عزیزم یه سوال ببخشید خستتون کردم آزمایش دادی ببینی عملکرد کبدت مثلا کلسترول بالا رفته یا نه؟

فقط عزیزم یه سوال ببخشید خستتون کردم آزمایش دادی ببینی عملکرد کبدت مثلا کلسترول بالا رفته یا نه؟

نه خواهش میکنم.

بله، بالا رفته بود قرص رو که قطع کردم اومد پایین.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
بله، بالا رفته بود قرص رو که قطع کردم اومد پایین.

واسه من الان 224 بخاطر راکوتان نمیدونم چیکار کنم راکوتانو قطع کنم ضدبارداری بخورم اونم میبره بالا چنتا دکترم عوض کردم اصلا حالیشون نمیشه گیج شدم

2740
واسه من الان 224 بخاطر راکوتان نمیدونم چیکار کنم راکوتانو قطع کنم ضدبارداری بخورم اونم میبره بالا چن ...

متأسفانه تنبلی این مشکلات رو داره. من اگر قرص نمیخوردم پریود نمیشدم. چاره‌ایی هم نیست.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
دیان همون سیپروترون کمپاند هست، خارجیش. یه زمانی میگفتن یاسمین از همه بهتره ولی الان توی کشورهای ...

مهربون اینو یادم رفت بپرسم شرمنده واقعا فقط تو این چن سال لک نیاوردین؟لک صورت منظورمه

2706