2726

میشه تجربیاتتونو بگین خیلی گیج شدم یکی میگه لک میاره یکی میگه نمیشه مدام خورد من باید طولانی مدت مصرف کنم مثلا 20 سال چون تنبلی تخمدان دارم تا یائسگی باید قرص بخورم.نخورم نمیشه خسته شدم از جوش و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یاسمین یا یاز

کم عارضه ترین قرص جلوگیری هستن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
کدوم بهتره؟دیان خارجیه؟

دیان همون سیپروترون کمپاند هست، خارجیش.

یه زمانی میگفتن یاسمین از همه بهتره ولی الان توی کشورهای دیگه موافق نیستن خیلی باهاش برای استفاده طولانی. البته خودم چندین سال خوردم ازش.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
جدیدتر از اینا نیومده؟

نه دیگه اِندش همینه😀😀😀😀

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
دیان همون سیپروترون کمپاند هست، خارجیش. یه زمانی میگفتن یاسمین از همه بهتره ولی الان توی کشورهای ...

مرسی از راهنماییت عزیزم شما دیگه نمیخوری تنبلیت خوب شد؟

2706