2737
2734
عنوان

دوستان خوش پوش و رنگ شناس

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 29 پست
سلام     تو هر چی،بپوشی قشنگه

یعنی دو ساله یک کفش خاکی رنگ گرفتم به شرش در موندم با چی ست میشه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا تو رو میبینم خود به خود لبخند به لبم میادددد اینجور دوستت دارم

عزیز دلمی خودت گوهر لبخندی   

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ترکیب مشکی _ عسلی همیشه شیکه منتها برای فصلهای سرد  برای تابستون با رنگهای روشن تر بهتره البته ...

البته عسلی نیست خاکیه تقریبا.

بذار شب ایشالا عکسش رو میذارم.

کفشم نو مونده نتونستم بپوشم چندان

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731

خوشگل بانو ها و سرو قدان عزیز

من برم بیرون مجبورمممم

شما اگر دوست داشتید نظر بدهید

خداحافظ

یعنی دو ساله یک کفش خاکی رنگ گرفتم به شرش در موندم با چی ست میشه!

گاهی رنگهایی که اصلا انتظار نمیره با هم خوب ست میشن

میدونم تیپ بیرونت این نیست ولی با جین تنگ با قد بالای مچ هم قشنگ میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
 گاهی رنگهایی که اصلا انتظار نمیره با هم خوب ست میشن میدونم تیپ بیرونت این نیست ولی با جین ت ...

ای جاااانم که تو باهوشی...

هیچ وقت از تیپم برات نگفتم ولی تو بی نظیری...

آره خوب میشه .با شلوار مشکی همه رنگ کفش میاد خصوصا اگه با روسری و مانتو هم ست باشه حدودا.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
آره خوب میشه .با شلوار مشکی همه رنگ کفش میاد خصوصا اگه با روسری و مانتو هم ست باشه حدودا.

ممنونم

میخواستم جوابتون بدم تو اون تاپیک که سوال کرده بودین ولی قفلش کرده بود.آره عمم انقد حوصله داره وشاید انگشتش بهشون نخورده از بس چندسال بدون بچه بود وزجر کشید اینارو از جونشم بیشتر میخواد .

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
میخواستم جوابتون بدم تو اون تاپیک که سوال کرده بودین ولی قفلش کرده بود.آره عمم انقد حوصله داره وشاید ...

جانممم

خدا حفظش کنه. دلیل داشت که ازت پرسیدم، الان میگم

میخواستم جوابتون بدم تو اون تاپیک که سوال کرده بودین ولی قفلش کرده بود.آره عمم انقد حوصله داره وشاید ...

آخه من ۳۷ سالمه و طلاق گرفته ام. همیشه فکر میکنم اگر خدا خواست و ازدواج کردم و خواستم بچه دار شم ممکنه حدود چهل ساله باشم. البته الان اصلا موردی در کار نیستاااا !

ولی این همیشه دغدغه ام هست.

دختر عمه ات نمیگه مامان من پیره؟ مامان همکلاسی هام جوونه؟

آخه من ۳۷ سالمه و طلاق گرفته ام. همیشه فکر میکنم اگر خدا خواست و ازدواج کردم و خواستم بچه دار شم ممک ...

نه عزیزم من اکثر دختر عموهامم ۳۰ واینا بودن ازدواج کردن وبچه دار شدن ‌.نه والله بچه هام جونشون برا عمم میره البته به خودش میرسه توام به خودت برس ک جوون بمونی عزیزم .تاحالا ندیدم بچه ها اینجور بگن انشاللله ک بهترینا برات  اتفاق بیفته گلم 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
نه عزیزم من اکثر دختر عموهامم ۳۰ واینا بودن ازدواج کردن وبچه دار شدن ‌.نه والله بچه هام جونشون برا ع ...

ممنونم. خدا عمه عزیز و خودت رو حفظ کنه

2706