2733
2734
عنوان

دوران بارداری شیرینه ولی دیر میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 24 پست
مرسی اره راس میگی‌اما نمیتونم عادی زندگی کنم باید تو خونه بخابم همش

مجله بخون کتاب بخون سریال و فیلم ببین بازی آنلاین کن فایلای صوتی بارداری و تربیت فرزند گوش کن. خلاصه حسابی سرخودتو گرم کن😍 واسه منم دعا کن نی نی دار بشم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان ۱۹هفته دارم

خسته شدم از ویار

و دکتر و سرم و آمپول

حالا اینا به کنار

زمان نمیگذره

دوس دارم زودتر بگذره اما هر یک روز داره یک هفته طول میکشه😢

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
کی میشه منم ب جمعتون بیام و درمورد تو دلیم حرف بزنم؟خدایا بریدم....اینقد عذاب کشیدم ک فک کنم هر چه گ ...

واست صلوات فرستادم گلم...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
واست صلوات فرستادم گلم...

ممنون عزیزم انشالله بعد ۶ سال سالم بغلش بگیری

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
ممنون عزیزم انشالله بعد ۶ سال سالم بغلش بگیری

انشالله گلم...دعام کن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
انشالله گلم...دعام کن

حتما تو هم منو دعا کن این حس خوبو تجربه کنم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
حتما تو هم منو دعا کن این حس خوبو تجربه کنم

چشم ....انشالله عزیزم

2738