2410
2553

دوستان ب اندازه یکسال انگار گذشته ک الان تو هفته ی ۱۴ هستم. وقتی فکر میکنم ک برج ده به دنیا میاد میگم وای هنوز نصف تابستون مونده  و یه پاییز و دوماه از زمستون.

خیلی دیر میگذره

اوف

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دیر میگذره..همش لحظه شماری میکنی ک زودتر بگذره..انشاالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری عزیزم  

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
2720
2714
خب نباید بهش فکر کنی. منظورم به تایمشه. روال زندگیتو طی کن تا انشالله به دنیا بیاد

مرسی اره راس میگی‌اما نمیتونم عادی زندگی کنم باید تو خونه بخابم همش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ویار  از هفته چند شروع میشه؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
آره دیر میگذره..همش لحظه شماری میکنی ک زودتر بگذره..انشاالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری عزیزم &n ...

مرسی ایشالا...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویار  از هفته چند شروع میشه؟

من فقط ماه دوم یکم تهوع داشتم ولی چن روز مونده بود ب تاریخ پریود از بو برنج و مرغ بدم میومد.ولی فقط ماه دوم این مدلی بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کی میشه منم ب جمعتون بیام و درمورد تو دلیم حرف بزنم؟خدایا بریدم....اینقد عذاب کشیدم ک فک کنم هر چه گناه داشتم دیگه‌همش پاک شده با اینا...قربون رحمتت پس کی میخوای بهم بدی؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2706