2733
2734
عنوان

ازدواج کردن به دردسراش می ارزه !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 52 پست
بعد یه سنی خونه پدری هر چقدرم خوب باشه انگار دیگه جای تو نیست.مگه اینکه شدیدا وابستشون باشی و اونها ...

اینو دیگه تجربه ندارم ولی خودم چون خونه پدرم مشکلات زیاد داشتم و ارامش نداشتم ازدواج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسخره میاد به نظرت شاید چون تجربه ش نکردی

اتفاقا تجربه ش هم شاید کرده باشم و مشکلات هم زیاد داشتم ولی زندگیه خودمو به همه تعمیم نمیدم و برای همه یه نسخه بر اساس زندگی خودم نمی پیچم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728
واقعا چه استدلالی ! پس همه ی کسانی که ازدواج کردن زیادی بودن و فرار کردن ؟ عجب ....

نخیر همه اینطوری نیستن ،اگه بادقت میخوندی نوشتم اگه ....این اگه ها بعضی هارو شامل میشه نه همه رو ،بعضی ها با عشق ازدواج کردن ،بعضی ها هم مثل ما برای به ارامش رسیدن 

پسرام همه دنیای منن 😍😍
اتفاقا تجربه ش هم شاید کرده باشم و مشکلات هم زیاد داشتم ولی زندگیه خودمو به همه تعمیم نمیدم و برای ه ...

چی داری میگی؟ استارتر سوال پرسید بقیه هم بر اساس زندگی خودشون نظرشونو گفتن دیگه مگه قراره بر اساس زندگی همسایه جواب بدیم؟

2740