2733
2739
عنوان

حرصم گرفته ناجور

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 57 پست
والله این دوره زمونه آدم ب برادر خودشم اعتماد نداره..

الان شوهرم زنگ زد گفت دوستم برا شب دعوت کرده گفت نباید قبول میکردی خودمون مهمون داریم گفت بهش گفتم گفته مهمونتون هم بیارید گفتم خب این پسرعموت ممکنه معذب بشه گفت بهتر😂😂😂

بابا دلتنگتم....
الان شوهرم زنگ زد گفت دوستم برا شب دعوت کرده گفت نباید قبول میکردی خودمون مهمون داریم گفت بهش گفتم گ ...

معذب بشه؟تازه روش باز میشه...میگه پایه ثابت خونشون شدم از این ببعدم پایه ثابت مهمونیاشونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معذب بشه؟تازه روش باز میشه...میگه پایه ثابت خونشون شدم از این ببعدم پایه ثابت مهمونیاشونم

نه اینجوری واقعا معذب میشه,جای عریب که بریم روش کم میشه,نمیدونم شاید هم بقول شما روش زیاد بشه

بابا دلتنگتم....
نه اینجوری واقعا معذب میشه,جای عریب که بریم روش کم میشه,نمیدونم شاید هم بقول شما روش زیاد بشه

باورکن من الان از دست برادر خودم انقد عصبانیم این بیست روزه اینجاس تازه میخواد اینجام بره سرکار خونه منم بمونه گیر افتادم..ادعام داره

2728
باورکن من الان از دست برادر خودم انقد عصبانیم این بیست روزه اینجاس تازه میخواد اینجام بره سرکار خونه ...

وااااا,میخاد بمونه خونه شما?به مامانت بگو دیگه با برادرت که تعارف نداری,ادم میخاد لباس لختی بپوشه,میخاد با شوهرت حرف بزنه,میخاد دوتایی جایی بره مزاحمه خب,من زمان مجردیم دانشگاههی قبول شدم که خونه برادرم و خواهر بزرگم اونجا بود ولی اصلا خونشون نموندم رفتم خوابگاه کلی هم اصرار کردن وای نموندم,اینجوری عزیزتر هم بودم ادم باید خودش بفهمه

بابا دلتنگتم....
وااااا,میخاد بمونه خونه شما?به مامانت بگو دیگه با برادرت که تعارف نداری,ادم میخاد لباس لختی بپوشه,می ...

بخدا خسته شدم دیگه انقدم بی پولم بخدا..تازه میگه سر کارم نهار نمیدن باید بهم نهار بدی...مدامم صدای آهنگ گوشیش میاد منم اول بارداریم اصلا حال حوصله سروصدا ندارم

2738
هیچی باندازه ارامش ادم مهم نیست,خب تا کی میخاد خونه شما باشه اخه?اینجوری که نظم زندگی شما به هم میری ...

الان خودتم موندی چطور رک ب این آقا بگی برو ک بعدا برنامه نشه برات...بخدا گاهی حرفش راحته

الان خودتم موندی چطور رک ب این آقا بگی برو ک بعدا برنامه نشه برات...بخدا گاهی حرفش راحته

خب این فرق میکنه یکی دو روز میمونه و میره ولی برادر شما میگی میخاد بره سر کار پس تا زمانی ازدواج کنه رو سر شماست از طرفی هم برادرته نمیتونی بی محلش کنی ولی خب میتونی به مامانت بگی واقعا نمیتونی?مثلا بکی فلان کار و کرده جوری که بفهمن تو معذبی

بابا دلتنگتم....