2703
2553
عنوان

حرصم گرفته ناجور

702 بازدید | 57 پست

داشتم نهار میخوردم  ایفون زنگ زد یهو دیدم بچه دخترعمو شوهرم پشت درِ,منم خونه به هم ریخته لباسم بد بود هیچی چادر پوشیدم لباسا رو تو هال جمع کردم,این پسرِ یکی از شهرای اطرافمون دانشحوِ,بعد میگم بهش چه خبر از دانشگاه?میگه امتحانام تموم شدن اومدم بگردم,منم حامله م اعصاب ندارم به خدا,هوا هم گرمه,شوهرمم دیروقت میاد خونه,چرا اینقدر مردم نفهمن,خب برو خونت اومدی اینجا چی?حس شیشمم میگه با خانواده ش قهره میخاد رو سر من اوار بشه

بابا دلتنگتم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر عمو شوهرت ؟!؟

جای دیگه نبود بره؟

اره انگار درست حدس زدی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2456

یه پسر جوون وقتی شوهرت نیست چرا بیاد خونه ات اینقد شعور نداره که کارش درست نیست؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

وااااا...بگو من میرم بیرون بذار بره اونم.عجباااا...باز نمیکردی درو واجب بود مگه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2714
زندگی رو سخت نگیرید آسون بگیرید و ازش لذت ببرید

نکنه تو همون پسر دختر عموی شوهر استارتری؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706