2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا يك دختر زن چنين مردى ميشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 55 پست
البته یسریا عاقلن..یا پدر مادر عاقلی دارن..

میگم که عزیزم درک وفهم ابجیم بالای تقریبا از همه چیز زندگی حالیشه کارای خونه داریش حرف نداره چی تو آشپزی چه کار خونه فکر کن امسال خونه تکانی منزل با اون تنها بود چون مامانم پیش من بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خوبه خداروشکر راضی ام خیلی باهم خوبیم 

خواهرتون الان باید به فکر درس و تفریحش باشه عزیزم،مثل همه هم سن و سالهای خودش ،شما بعنوان یک خواهر دلسوز نزار جلوتر از سنش زندگی کنه

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
میگم که عزیزم درک وفهم ابجیم بالای تقریبا از همه چیز زندگی حالیشه کارای خونه داریش حرف نداره چی تو آ ...

خداروشکر..انشالله ک خیره و خوشبخت میشن..منکه با اختلاف سنی همسرم مشکلی ندارم.هرچند اطرافیان خیلی فاز منفی دادن.ولی بهترین دوست و همراهه برام.

2728
خواهرتون الان باید به فکر درس و تفریحش باشه عزیزم،مثل همه هم سن و سالهای خودش ،شما بعنوان یک خواهر د ...

خانمی میگم که من از خدام اذدواج فعلا نکنه ولی میدونی جای ما رسمه یکم که بگذره میگن سنش زیاد اینا میدونی ما چوب مردمی که بی فرهنگن میخوریم 

2738
خانمی میگم که من از خدام اذدواج فعلا نکنه ولی میدونی جای ما رسمه یکم که بگذره میگن سنش زیاد اینا مید ...

عزیزم درک میکنم فرهنگ اونجارو ولی خواهرتون موارد بهتر که بیشتر باهاش جور باشه ارو میتونه پیدا کنه،اختلاف سن زیاد خودشو قطعا نشون میده الان نه اما ده ،پونزده سال دیگه که همسرش میانسال شه خواهرتون هنوز شور و شوق و شیطونی داره ،اما هم پا نداره،حداقل یه مشاوره ازدواج برن گلم 

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
عزیزم درک میکنم فرهنگ اونجارو ولی خواهرتون موارد بهتر که بیشتر باهاش جور باشه ارو میتونه پیدا کنه،اخ ...

اره عزیرم نظر خودم همینه که یه مشاور برن البته خودمم 13سال بودم اذواج کردم با تفاوت 10سال الانم خوشبختم خداروشکر 

خانمی میگم که من از خدام اذدواج فعلا نکنه ولی میدونی جای ما رسمه یکم که بگذره میگن سنش زیاد اینا مید ...

از یه جایی باید شروع کرد که دیگه این چوبو نخورید شما ک نسل جدید هستید نباید مثل قدیمیا پیش برید یا فکر کنید اتفاقا باید برعکس عمل کنید تا اونام ب بعضی از اشتباهاتشون پی ببرن بنظر من چهارده سال خیلی زوده قرار نیست همه زندگیشون مثل هم پیش بره و یک نتیجه هم بده خیلیام بعدها پشیمون میشن