2737
2739
عنوان

هدیه عروس برای عید قربان

| مشاهده متن کامل بحث + 3796 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره سمت ما  میارن

رسم تو شهر ما اینطوریه که طلا و گوشت و میوه و شیرینی میبرن

گرچه بنظرم خوب نیست این رسمها

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
چرا عزیزم

خانواده نامزدم یه جورین نامزدم کارنداره طلاواینارو پدرش میخره ۶ماهه نامزدم یدونه انگشتر و دوتا النگو تواولین مراسمم برام گرفتن دیگه تو هیچ مراسمی ن چیزی میگیرن ن میارن چون پسرداییم هم مرده دیگه کلا بیخیال شدن بنظرتون چجوری بهشون بفهمونم منم هستم منم دلم میخواد برام عیدی بیارین؟

من شوهرم تمام عیدارو برام کیک خوشگل میخرید با طلا و دسته گل.البته پول همه اینارو خودش میاد.پدر ومادرش بووووووققققق....

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

من برام این رسم و رسوم مهم نیس ، اما خانوادم هی میگن خانواده شوهرت هیچ کار نکردن ما برلی عروسمون این کار کردیم ، خیلی دوران نامزدی دوران بدیه

کاش تصویرت نفس می کشید مادر