2733
2739
عنوان

سوال زنانه خواهشا مردا وارد نشن خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حین عمل درد نداره هزینش چقده؟

هزینه نمیدونم فقط میدونم خیلی زیاد نیست بی حسی برات میزنن تو مطب خب درد که کمی داره من انجام ندادم فقط یه بار که رفته بودم پیش دکتر خودم خانمی اومد پرسید داشت واسش توضیح میداد شنیدم فکر کنم گفت ۱ و ۵۰۰ یا ۱ تومن هزینه داره 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

منم بعد از یکسال رابطه حس میکنم گشاد شده(عذر میخوام)

چون موقع رابطه هوا رد میشه بعضی وقتام صدا میده آبروی ادم میره.

دلیلش گشاد شدنه واژنه؟

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
منم بعد از یکسال رابطه حس میکنم گشاد شده(عذر میخوام) چون موقع رابطه هوا رد میشه بعضی وقتام صدا میده ...

با عرض پوزش منم اینجوری شدم.الان ۸ساله عروسی کردم ولی تازه یساله اینجوری شده.خیلیی هوا داره

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
2740
با عرض پوزش منم اینجوری شدم.الان ۸ساله عروسی کردم ولی تازه یساله اینجوری شده.خیلیی هوا داره

چرا اینجوری شده اخه مال من بعداز یکسال اینطوری شد

خیلی زوده واسه من

باید چیکارکنیم؟شمابخاطرش دکتر رفتی؟

میگن باید تمرینات کگل انجام بدی ولی تاثیری نداره

چرا اینجوری شده اخه مال من بعداز یکسال اینطوری شد خیلی زوده واسه من باید چیکارکنیم؟شمابخاطرش دکتر ...

نمیدونم دلیلش چیه ولی خب داره اذیتم میکنه و خجالت میکشم.

من تازگیا یه مقدار احتیار ادرارم رو هم از دست دادم.ینی وقتی میخندم یا عطسه میکنم لباس زیرم خیس میشه

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
نمیدونم دلیلش چیه ولی خب داره اذیتم میکنه و خجالت میکشم. من تازگیا یه مقدار احتیار ادرارم رو هم از ...

واقعا خجالت آوره منم خیلی اذیت میشم نمیدونم باید چیکارکنم