2737
2734
عنوان

اگه آدمی که معتقد نیس این عکسو بزاره پروفایلش یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 69 پست

اینو بی اف قبلیم گذاشته بود پروفش وقتی مجبور شدم کات کنم

امروز فهمیدم از کاری که بهش علاقه داشته کشیده کنار🙁

علاقه که میگم بدونین عاشق کاراش بوده عااااشقققققق کارش بوده و امروز اعلام کرده نمیخاد کار کنه دیگه

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطلب جالبیه ولی شبیه سخنان امام علی نیست جدیدتر به نظر میاد اوشونم احتمالا به سخن امام علی بودنش توج ...

اتفاقا این حرف از حضرت علی و اگه نهج البلاغه رو بخونی میبینی پر محتوا ترین حرفا از امیر المومنین علی علیه السلام هستش 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
اینو بی اف قبلیم گذاشته بود پروفش وقتی مجبور شدم کات کنم امروز فهمیدم از کاری که بهش علاقه داشته کش ...

خوب اگه اینطوره شاید خطاب به خودش هست گذاشته که جلو چشمش باشه و حس خوب بهش بده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
خوب اگه اینطوره شاید خطاب به خودش هست گذاشته که جلو چشمش باشه و حس خوب بهش بده

تیکه به من نیس یعنی؟

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
اخه چرا به تو ؟ این وسط نقشی نداری . قطع ارتباطتت مال الان که نیست

نه اما یهو ولش کردم بدون هیچی الیته کارای خودش بی تاثیر نبود 

2738
منظورم اینه اهل نماز و اینا نیست اما خوب اعتقادات خودشو داره

خب حرف درست درسته.حالا مهم نیست کی گفته باشه.منم آدم معتقد سفت و سخت نیستم ولی امام علی رو به عنوان یه انسان آگاه و اکثر حرفاشو قبول دارم.

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!