2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دخترمنم چندروزتیک تنفسی داره بردم دکتربهش یه شربت مونتی ویتامین و آهن دادوشربت تنتالین دادخیلی استرس ...

سلام عزیزم، میدونم خیلی وقته از این تایپیک میگذره، شما از این شربت تنتالین برای بچتون نتیجه گرفتین؟ کلا تاثیر مثبت داشت یا نه؟ و اینکه بچتون خوب شد؟ 

2728
سلام خانما من اتفاقی داشتم سرچ میکردم این تاپیک رو دیدم، همسر منم تیم داره انواع و اقسامش که البته ب ...

سلام عزیزم.  بچتون الان چطوره؟؟ منم همسرم تیک داره. همسرمو دوست دارم و نمیخواستم به خاطر تیک باهاش بهم بزنم. خیلی نگرانم بچه هامم در اینده بگیرن

سلام عزیزم.  بچتون الان چطوره؟؟ منم همسرم تیک داره. همسرمو دوست دارم و نمیخواستم به خاطر تیک با ...

سلام عزیزم، شکر خدا یه دوره کوتاهی فقط پلک میزد که زودی از سرش افتاد، الان سه سال و نیمه مشکلی از لحاظ تیک نداره

2740
سلام عزیزم، میدونم خیلی وقته از این تایپیک میگذره، شما از این شربت تنتالین برای بچتون نتیجه گرفتین؟ ...

شما از این شربت دادید تیک بچتون خوب شد؟

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️