2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم واسه کسی قیاه نمیگیرم و با کسی بد نیستم ولی از این مساله ناراضی نیستم هیچ خوشحال هم هستم چون کاری میکنم که چیزی برای ناراحتی و کینه باقی نمونه

مهم ترین دلیلش اینه که مشکلم رو توی دلم نگه نمی دارم اگر با کسی به مشکل بر بخورم باید در مورد اون مشکل حرف بزنم و حلش کنم اینجوری کینه نمیکنم

برای مثال دو دفعه به مادرشوهرم گفتم که فلان رفتار ممکنه از نظر شما مساله خاصی هم نباشه ولی حتی اگر مادر خودم هم این حرف رو میزد منو ناراحت میکرد شما رو دوست داشتم گفتم بهتون بگم چون اگر نمیگفتم با شناختی که از خودم دارم حتما کینه میکردم و اینجوری دیگه نمیتونستم دوستتون داشته باشم

با همکار و دوست و فامیل هم همینطورم بارها هم اطرافیان بهم گفتن خیلی کار خوبی میکنی که مشکلت رو میگی و پشت سر حرف نمیزنی چون با بی ادبی نمیگم محترمانه میگم و از احساس و برداشتم حرف میزنم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728

من زياد نميخندم ولي خوش رو و خوش برخوردم 

جاريم ميگفت وقتي اولين بار منو ديده عاشقم شده 😂😂

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
منم واسه کسی قیاه نمیگیرم و با کسی بد نیستم ولی از این مساله ناراضی نیستم مهم ترین دلیلش اینه که مش ...

خوبه میتونی من بدبختی نمیتونم ب کسی چیزی بگم میریزم توخودم مگر اینکه خیلی ب سیم اخر بزنم و با عصابانیت و لحن بد بگم😓

خدایا شکرت😍
2738

من برعکس تو هستم.

هر چقدر سعی میکنم با مردم خنده رو و مهربون باشم نمیشه. 😐

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خوبه میتونی من بدبختی نمیتونم ب کسی چیزی بگم میریزم توخودم مگر اینکه خیلی ب سیم اخر بزنم و با عصابان ...

نه اتفاقا به جا حرف بزن و هر مساله ای که ناراحتت میکنه مدیریت بحران داشته باش تا بدون بی ادبی حرفت رو محترمانه و بدون انگ زدن بزنی

باور کن اطرافیانم خیلی با من راحتن و خیلی دوستم دارن همیشه بارها همکارهام و فامیل ها بهم هم گفتن که خیلی باهام احساس نزدیکی دارن

ولی در عین حال همه میدونن من یه اصول و خط قرمز هایی دارم که نباید روش پا بذارن 

رفتار تو باعث میشه دیگران برات حرمت قائل باشن عزت نفس داشته باش تا زمانی که در مورد مشکلت حرف نزدی تو روی طرف نخند نذار فکر کنن هر چی بهت بگن نمیفهمی و ناراحت نمیشی و سری بعد میتونن یه قدم جلوتر بیان

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
نه اتفاقا به جا حرف بزن و هر مساله ای که ناراحتت میکنه مدیریت بحران داشته باش تا بدون بی ادبی ح ...

درسته بخاطر همین ازخودم ناراحت میشم هرچقد بدی میبینم باز خوبم  باهمه...خدا خودش کمکم کنه بتوتم شبیه شما شم

خدایا شکرت😍
2706