2737
2739
عجب. من دقیقا همین برام مسخره به نظر میاد. البته ن بخاطر حرف شما سو برداشت نشه یعنی دقیقا همین که ی ...

نه گلم چه سوبرداشتی...ببین همسر من کسیکه همیشه ازم حمایت میکنه دل به دل من میده دنبال پیشرفت هردومونه پس میتونم بهش امید داشته باشم انقدری بهم احترام میزاره ک خودم اینکارو در حق خودم نمیکنم پس باورم شده...تو هم تو زندگیت دنبال اون طنابه باش دنبال وصل شدن باش

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم شما عاشق نبودین وابسته بودین...زندگیت اگه ارزش داره نجات بده زندگیتو...تو زندگیت دنبال پیشر ...

زندگی من مشکل حادی نداره حقیقتا که نیازی به نجات باشه. و با این حرف شما که وابستگی رو مقابل عشق میدونید موافق نیستم. چطور به این نتیجه رسیدید من وابسته بودم؟ 

2731
من فکر میکنم. میتونم کمکت کنم. دقیقا میتونی بگی چی اینقدر حرصت رو درآورده؟ چی توی شخصیت اون داره اذی ...

باورت میشه نمیتونم حرف بزتم ؟امروز انقدر گریه کردم جون ندارم...

همه چی ...مهمترین چیزی ک داره تو زندگب ادیتم میکنه اینه ک حرف فقط حرف خودشه ...عیر حرف خودش مساوی با دعوا و بی احترامی مثلا 

اعصبی میشه کنترل نداره رو خودش ..البته الان خیلی بهتر شده اما من سرد شدم 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
ادم بعضی وقتا حوصله خودشو هم نداره دوست داره هز خودش هم فرار کنه چه برسه یکی دیگه مخصوص شوهر ادم که ...

دقیقا دلم میخواد فراررر کنم ..

گاش میتونستم کاش میشد 😭😭

زندگی من مشکل حادی نداره حقیقتا که نیازی به نجات باشه. و با این حرف شما که وابستگی رو مقابل عشق میدو ...

خب این نظر منه و شاید حتی درست نباشه ولی وقتی تو زندگی حس دلزدگی بیاد و از یه عشق یهو به پوچی برسین یا بگین خب ک چی و پیشرفتی عاید نشه من بهش میگم وابستگی یا حداقل توهم عشق ک به ازدواج منجر شده....منظور من از نجات چیز بدی نبود منظورم این بود ک کمی به زندگی نور بیشتری بدین...واقعا معذرت میخوام اگه دلخورشدین

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2740
باورت میشه نمیتونم حرف بزتم ؟امروز انقدر گریه کردم جون ندارم... همه چی ...مهمترین چیزی ک داره تو زن ...

بله. متوجه هستم. بی اهمیتی به جایگاه و شخصیت طرف مقابل غیرقابل بخشش هست. ولی اینجور آدم ها ساده تر هستن. من علاقه ای ندارم کسی رو که نمیدونم چطوری زندگی کرده به زندگی امیدوار کنم اما ی نظرم میاد همین که تغییر کرده قابل توجهه. شما با ی مشاوره ساده مشکلتون حل میشه. ب نظرم راز اینجور روابط اینه ک سفت و محکم سر حرفت باشی. ی بار دعوا دوبار فحاشی. بعد ی مدت میفهمه اینطوری نمیشه زندگی کرد. درسته قدرتش در محدود کردن شما بیشتره اما شما هم توانایی های خودت رو داری. گريه کردن رو کتار بذار. درسته ازش بدت میاد اما خودتو که دوست داری؟ تجریه ایجاد ی تغییر مهم توی زندگیت رو از خودت نگیر

خب این نظر منه و شاید حتی درست نباشه ولی وقتی تو زندگی حس دلزدگی بیاد و از یه عشق یهو به پوچی برسین ...

شما و احساس شما به زندگی تون خیلی جذاب و قابل تحسینه. میدونی چیه؟ آدم وقتی چیزی رو نداره فکر میکنه که نیست. من همیشه اعتقاد شوهرم به خودم رو داشتم و دارم اما اینکه اون به توانایی های من واقف َشد ه دلیلش من بودم. درواقع خود من اونقدر موجود توانمندی بودم که فهمیدنش نیازی به تلاش نداشت. اما گاهی حال و اوضاع روحی من چیزی نیست که به سادگی بشه درک کرد. اونقدر من همیشه واضح و کامل بودم که دیگه به خودش زحمت نمیده منو کند و کاو کنه. ببینه چی میگم. من ی زنم. هرچقدر قوی باشم بازم نیاز دارم حمایت بشم. و اون تاوقتی ازش نخوام اینکارو نمیکنه. یعنی به ذهنس نمیرسه!!!! 

میشه درمورد احترام گذاشتن همسرتون به شما بیشتر توضیح بدید؟ 

بله. متوجه هستم. بی اهمیتی به جایگاه و شخصیت طرف مقابل غیرقابل بخشش هست. ولی اینجور آدم ها ساده تر ه ...

عوف انقدر تغییر زیاد بوده خستم اازش 

دلم خودمو میخواد ..دلم میخواد فقط یکم درک بشم همین 

هسته شدم انقدر تو گوشس خوندم

عوف انقدر تغییر زیاد بوده خستم اازش  دلم خودمو میخواد ..دلم میخواد فقط یکم درک بشم همین  ...

بهرحال کمی فاصله گرفتن بد نبست. فقط بدون توضیح دادن رهاش نکنید. بگید لازم دارید مدتی تنها باشید. امیدوارم اتفاقات خوب براتون بیفته

شما و احساس شما به زندگی تون خیلی جذاب و قابل تحسینه. میدونی چیه؟ آدم وقتی چیزی رو نداره فکر میکنه ک ...

ممنونم...به نظرم یه بار جدی باهاش حرف بزن بگو ک من هرقدر موفق هرقدر محکم بازم از جنس احساسم بعد منتظر نتیجه باش... خب همسرم هرچی من بگم بی هیچ سوالی قبول میکنه تو هر مسئله ای از من نظر میخواد و واقعاحرف منه ک به کرسی میشینه وقتی میخام کاری کنم بی برو بگرد به حتمی شدن و موفق بودن کار ایمان داره حتی اگه همه بگن احمقانست همیشه دنبال اینکه من پیشرفت میکنم و درجا نزنم به احساسم و علاقه هام پر و بال میده...باورم داره این خیلی مهمه بنظرم جوری ک خودش میگه من تو رو با مردغریبه هم ببینم فکرمیکنم خودم توهم زدم...و خب چیزای دیگه