2733
2734

شاید توهم عشق بود....عشق نمیمیره کمرنگ میشه اما نمیمیره شعار نیس واقعیته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشق چی هست اصلا؟ 

یه حسی مث اعتماد اعتقاد باور احترام و دوست داشتن....گاهی بین مشکلات گم میشه باید پیداش کنی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
واقعا؟؟!!! من عاشق یکی ام که الان نامردیم تقریبا و قبل محرم اشالله عروسیمونه.خیلیا میگن گذشتایی که ا ...

ببخشید ولی دیگه با این خیلی ها رفت و آمد نکن!! از سرت نمیفته اگه نخوای

2738
واقعا؟؟!!! من عاشق یکی ام که الان نامردیم تقریبا و قبل محرم اشالله عروسیمونه.خیلیا میگن گذشتایی که ا ...

من با عشق یعنی عشق واقعی ازدواج کردم و راضیم...منطق و قلبت رو باهم بکار ببر انشالله خوشبخت میشی

شاید توهم عشق بود....عشق نمیمیره کمرنگ میشه اما نمیمیره شعار نیس واقعیته

کاملا موافقممم

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟

راست میگه واقعا ...من امشب از زندگیم‌پشیمونم 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2706