2733
2739
عنوان

کیا از شوهرشون واقعا همجوره راضی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2538 بازدید | 70 پست
خب زودی پاک کن؛نترس وقیح اینجا نمیاد چون نمی دونه اینجا عکسی رد وبدل میشه

وقیح نیست اما کسایی هستن که براش عکس جمع میکنن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟اینو نمیدونستم

اره واس همین من اگه یه وقت عکسی بزارم کلا صورتمو کات میکنم یا رنگی میکنم که اصلا صورتم مشخص نباشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
واااي دقيقاً شوهر منم اينجوريه چيكار كنيم آخه

بهتره بسازیم دیگه شوهر من خیلی اخلاقای بدی هم داشت ولی ب مرور بهتر شد من نمیتونم عصبانیتم رو کنترل کنم زود جوابشو میدم وگرنه وقتی عصبانی بشه و من مهربون باشم زود اروم میشه ولی من نمیتونم میخوام داد بزنم و جواب حرفاش و بدم 

2738
بهتره بسازیم دیگه شوهر من خیلی اخلاقای بدی هم داشت ولی ب مرور بهتر شد من نمیتونم عصبانیتم رو کنترل ک ...

آره شوهر منم عصبانيتش نسبت به قبل بهتره ولي خيلي دوس داشتم مثل داداشام كه فقط زنشونو ميبينن اينم فقط منو ببينه

مامان میثاق جون تو یه تاپیکی گفتی برا دلدرد پسرت عرق شاهتره دادی درسته؟

دقيق يادم نيس عزيزم ولي برا فوليكش بو مادرون دم ميكردم ميخوردم خودم ب بچمم گياه شاتره رو با اب جوش و نبات دم ميكردم ميدادم بش

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️