2737
2734
عنوان

تو بارداری خونتونو تمیز میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 23 پست
من گرفتم هیچ کاری انجام نداد نه قشنگ پاک کرد نه قشنگ جارو کرد اه حالم از خونم بهم میخوره

منم همینطور بودم.یه روز دوستم سرزده اومد بالا خونمو ببینه ابروم رفت به معنای واقعی.بهم میگف وای این چ خونه ایه داری.اگه بچت دختر باشع نمیام خواستگاریش😂😂

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور بودم.یه روز دوستم سرزده اومد بالا خونمو ببینه ابروم رفت به معنای واقعی.بهم میگف وای این ...

😂اره بخدا خیلی داغونن منم زنگ زدم گفتم رسیدگی کنین لطفا من باردارم کسیو خواستم بیاد تمیز کنه نه کار رو کارم بذاره من نمیتونستم که بالا سرش وایسم که ببینم چجوری کار میکنه

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

اگه میخوای کار کنی یسره سرپا نایست.یه سری کار رو بزار صبح انجام بده

یه سری عصر

یه سری شب.

همه کارا  رو با هم انجام نده.بدنا با هم فرق داره 

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.
2728
😂اره بخدا خیلی داغونن منم زنگ زدم گفتم رسیدگی کنین لطفا من باردارم کسیو خواستم بیاد تمیز کنه نه کار ...

حالا حرص نخور .نی نی اومد درست میشه.تولدتم مبارک

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
حالا حرص نخور .نی نی اومد درست میشه.تولدتم مبارک

مرسی عزیزدلم😘😘😘لطف کردی 💝🌹

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
بچه ها حالا که تو بارداری میگن بوی ضد عفونی کننده ها ضرر داره میتونم فقط با فاب بشورم؟

تولدت مبارک 😍🎂🎂🎂🎈🎈🎈

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2740