2726
عنوان

تو بارداری خونتونو تمیز میکنید

819 بازدید | 23 پست

باردارم خیلی بی حالم ب بوی شوینده شیشه پاک کن کلا ب اکثر بوها حساسم.سر درد و تهوع میگیرم. رو سطوح غبار نشسته سینک پر ظرفه. وقتی شوهرم میاد ظرف میشوره. غذا هم بعضی وقتا اگه تهوع داشته باشم خودش میپزه .حال ندارم همش رو مبلم هر چیزی میخورم میذارم کنارم. دارم از کثیفی خونه دیوونه میشم. شوهرم میگه بهش فک نکن

من كه انقدر بي حال و خستم

همش دراز كشيدم

يا شوهرم تميز ميكنه يا مامانم 

واقعا نميتونم كار كنم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم اصلا حال ندارم تهوع دارم ولی یه دستی به خونه میکشم هر روز چون ببینم کثیفه حالم بدتر بهم میخوره الان با چه مصیبتی ظرفا رو شستم چاره ای نیس

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

وقتی همسرتون سخت نمیگیرن شماهم سخت نگیر.خداروشکرمن بارداری فوق العاده خوبی دارم همه کارای خونه رومیکنم منتهاشوهرم نمیذاره اینسری آخری نذاشت کاراروانجام بدم خودش انجام داد

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

به شوهرت بگو باشه عزيزم بيا كمكم كن تا بهش فكر نكنم😊 

گزينه ي دوم هم سر كيسه رو شُل كنه يه خانومو بگه بياد يه روزه خونتو بسابه اما از اون به بعدش سعي كن هرچيو برميداري همون لحظه بزاري سره جاش تا خونت مرتب بمونه

غذاي راحت دوست كن كه كثيف كاري نداشته باشه

مثلا با آرام پذي پلو پذي چيزي كه نخاي بالاسرش باشي

راست میگه سلامتیت مهم تره 

ولی یه برنامه ریزی بکن که اذیت نشی

من چون تنها بودم و استراحت مطلق این چند وقت بیشتر از ظرف یه بار مصرف استفاده کردم رو همه وسایل هارو پوشوندم تا زیاد خاک نگیره و روفرشی که اصلاً دوست نداشتم پهن کردم وقتی هم حوصله داشتم و بهتر بودم کلی هم قرمه سبزی و قیمه بدون سیب زمینی درست کردم واسه تو فریزر به نظرم با توجه به شرایطت یکمی برنامه ریزی کن وقتی حال نداشتی خیلی بهت سخت نگذره

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

منم خیلی بیحال بودم ولی از وقتی باردار شده بودم وسواس شده بودم نمیتونستم کثیفی رو تحمل کنم،بعضی وقتا واقعا اینقد درد داشتم نمیتونستم کار کنم یا شبش بخاطر درد نمیتونستم بخابم صب همش خواب الو بودم،ولی شوهرم تا میدید یه جا کثیف شده باهام دعوا میکرد یا اگه نهاری نبود یا میدید خوابم باهام دعوا میکرد خیلی،درک نکرد حالمو اصلا واسه همین دیگه توبه کردم بچه بیارم

یه تمیزکار بگیر بیاد اساسی تمیز کنه

من گرفتم هیچ کاری انجام نداد نه قشنگ پاک کرد نه قشنگ جارو کرد اه حالم از خونم بهم میخوره

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

بچه ها حالا که تو بارداری میگن بوی ضد عفونی کننده ها ضرر داره میتونم فقط با فاب بشورم؟

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
2706