2737
2734
عنوان

بچه ها شنیدین تا حالا😱😱😱فریز کردن جنین...

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی سوالی برام‌ایجاد شد مثلا من جنین داشته باشم اهدا کنم بعد بزرگ‌نشه با بچه خودم ازرواج کنه😑

شما تصوراتتون چند قدم از منم جلوتره   

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
بابام جان سلول زنده ن که دقیقاااا ژنتیک ما و همسرمون رو دارن بزرگ بشن شبیه ما میشن. حتی دانشمندا ب ...

کسایی که انقد بچه دوست دارن که حاضرن جنین دیگری رو بپذیرن مطمعنا به خوبی بهش رسیدگی میکنن و بزرگش میکنن دیگه عزیرم

پیج خوشمزه من @angel__dessert
توده سلولی زنده و در حال رشده که بعد چند ماه جنین کامل میشه ممنون. منم ۹ تا داشتم میخواستم ببینم اه ...

نه والا حس خاصی نداشتم.اگه اهدا نمیکردم مینداختن دور دیگه.چون نمخاستم نگهشون دارم.حس بچه بهم نمیداد که.

ادم نمیتونه قربون صدقه ۹ تا سلول بره.هر ماه یه تخمک هدر میدیم.حسی  بهشون داریم؟بچمونه دیگه..یا همسرامون هربار کلی اسپرم هدر میدن.بچه هاشونن دیگه.حس دارن؟

ولی خوشحالم که دامن یه نفر سبز شد 

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
نه والا حس خاصی نداشتم.اگه اهدا نمیکردم مینداختن دور دیگه.چون نمخاستم نگهشون دارم.حس بچه بهم نمیداد ...

تخمک و اسپرم بچه حساب نمیشن که🤐

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم )