2733
2739
عنوان

عکس+

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 53 پست
كافيه تو تاپيك هاى عكس بازى يه چند ثانيه بمونى ميفهمى چى ميگم طرف عكس خانوادگى جارى و فلانى و فلان ...

عزیزم اینجور آدما که زیاد پیدا میشه

مطمعن باش اینستا رو پر کردن از این عکسها

کاریشم نمیشه کرد فقط اینکه همیشه مواظب حریم شخصیمون باشیم

این خود ماها هستیم که این مدل تاپیکارو میزنیم عزیزم نمونش خودشما

شما هر جور میخوای در مورد من فکر کن

من تاپیکم واسه ایشون نبود و اصلا نپرسیدم چیکار میکنه یا کیه

سر حرفم با ایناییه که ترسیدن ،

عزیزم عکس لود نکنید که ترس از عواقبش داشته باشید

این سایت و هر سایت دیگه ای پر از خواننده ی خاموشه که حتی عضو سایت نیستن

هر کسی ممکنه اطلاعات شخصی شما که منتشر میکنید رو ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هر جور میخوای در مورد من فکر کن من تاپیکم واسه ایشون نبود و اصلا نپرسیدم چیکار میکنه یا کیه سر ...

خب این که یه چیز عادیو طبیعیه...فضای مجازی با ملیون ها ادم غریبه کسی که حریم خصوصی براش مهم باشه خودش باید رعایت کنه....واینکه من فکری درباره شما نمیکنم میگم شما خودتونم بلافاصله بعداز ترکیدن تاپیک اون تاپیک زدین وموضوعشم با بحثای اوجا مشابهس اینجوری بانظر دادنامون بدتر موضوع کش پیدا میکنه بهترین رفتا  بااین ادما دیدن و رد شدنه اعتنا کردن بهشون یعنی ادم حساب کردنشون

2731
نه راستش😒😢😢

عه چرا دکتر رفتی ؟؟

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
عه چرا دکتر رفتی ؟؟

اره گلم دکترزنان رفتم مشکلی نداشتم سونونوشت که نرفتم😒البته بهترم ولی بعضی وقتا اون درده میگیره،اه لنت به زن بودن ومشکلاتش😌😔

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اره گلم دکترزنان رفتم مشکلی نداشتم سونونوشت که نرفتم😒البته بهترم ولی بعضی وقتا اون درده میگیره،اه ل ...

برو حتما 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738