2737
2734
عنوان

عکس+

854 بازدید | 53 پست

خانمایی که از اینکه عکسشون تو فضای مجازی پخش بشه میترسن،واسم سواله چرا عکس میزارن!!!!

حتی همون یک لحظه هر کسی میتونه اسکرین شات بگیره از پستتون

اگر خیلی نگرانید نزارید،

اونایی هم که براشون مهم نیست که هیچ

به نظرم وقیح یا هر آدم دیگه ای که البوم گذاشته و شما رو صدا میزنه نه تنها بهتون بدی نکرده بلکه در حقتون لطف کرده

چون میخواد بهتون هشدار بده که عکسی که فرستادین تو سایت ممکنه تو گوشی هر کسی ذخیره بشه و آگاه باشید از این موضوع

شاید اینجور ادمها خیلی بیکار باشن که عکسا رو جمع میکنن ولی کارشون یه هشداره ،موقعی کارشون بده که عکسا رو جای دیگه پخش کنن

پووووووف

همه هم از این تاپیک ها میزنن گور خود وقیح اه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف منم همینه  ولی  قبول نمیکنن

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2731

وقیح مجرمی پست فطرت یا راهنمایی راستین؟ کارشناسان نی نی سایت پاسخ می دهند😅😅😅

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

خب من یه بار یه عکس از خودم گذشتم اینجا و خیلی سریع برداشتم حالا هم پشیمونم.من دوست نداشتم عکسم توی اون البوم باشه😤

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
چند روزه روانیم کردن با این وقیح کسیکه خربزه خورده پای لرزش بشینه دیگه

بیخیال بچه ها نباید براش تاپیک بزنن فکر میکنه چه 💩هست

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
چند روزه روانیم کردن با این وقیح کسیکه خربزه خورده پای لرزش بشینه دیگه

خب گزاشتن که گزاشتن ولی دلیلی نداره تاپیک مسابقه عکس بزنن و عکس مردموبزارن،یاوقتی اسکرین میگیرن خیالی نیست حالا چراپخشش میکنن 😒😔

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بیخیال بچه ها نباید براش تاپیک بزنن فکر میکنه چه 💩هست

امیدوارم این اخرین تاپیک باشه

گزارشم بزنید پاک شه

اخه کاربرا یجوری ترسیدن و سر فوحش رو کشیدن به ایشون و هی تند تند تاپیک میزنن

واسم این همه سوال پیش اومده

خب گزاشتن که گزاشتن ولی دلیلی نداره تاپیک مسابقه عکس بزنن و عکس مردموبزارن،یاوقتی اسکرین میگیرن خیال ...

عزیزم عکسی که لود میکنید فضای مجازی هر احتمالی بدین

همه که دوست شما نیستن

همه که پاک و معصوم نیستن

دنیای مجازی پر از ادمهایی که نقاب دارن

پس اگر حریم شخصی داریم خودمون حفظش کنیم

عزیزم عکسی که لود میکنید فضای مجازی هر احتمالی بدین همه که دوست شما نیستن همه که پاک و معصوم نیستن ...

من ازاینا خبرنداشتم فقط یبارگزاشتم وهردفعه همونومیزاره😒😒اولش کلی غصه خوردم وگریه کردم امادیگه مهم نیست

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706