2737
2739
عنوان

خانومای باردار بیاین دیگه نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 38 پست
اشکالی نداره.. شیر بخور و بخواب.. استرس براش بیشتر ضرر داره بوی رنگ انقدر ضرر نداره..

حتما می خورم،از وقتی باردارم همش استرس دارم خوابای آشفته هم میبینم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
نگران نباش عزیزم خطری نداره چون یبار بوده.اینایی که تو کارخونه های مواد شیمیایی دارن مدام کار میکنن ...

آره راس میگی،ممنونم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای بارداریت خوب پیش بره چرندیات نت رونخون

واقعا نت آدم رو داغون میکنه

هيچي نيست اصلا به خودت نگراني بيخود نده  توي نت هم زياد سرچ نكن اينو خواهرانه بهت ميگم خيلي به ...

درسته نت خیلی استرس میده منم حساسم،حتما میفرستم،هر روز آیت الکرسی و چهار قل می خونم سپردم به خدا،مرسی خواهرم  

2731
اگه استرس داشته باشی مادرخوبی نمیشی استرس رورشدواحساس بچه تاثیرمنفی میزاره من بارداریم خیلی آروم وشا ...

چیکار کنم دست خودم نیست دیگه کار از کار گذشته ماه سومم،مادر خوبی نیستم بچم همش اخمو میشه

چیکار کنم دست خودم نیست دیگه کار از کار گذشته ماه سومم،مادر خوبی نیستم بچم همش اخمو میشه

ازماه چهارم تاثیرداره جاداری ازامروزبه خودت قول بده

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
ازماه چهارم تاثیرداره جاداری ازامروزبه خودت قول بده

خداروشکر،چشم عزیزم مرسی که روحیه دادی،خدا کوچولوتو حفظ کنه  

خداروشکر،چشم عزیزم مرسی که روحیه دادی،خدا کوچولوتو حفظ کنه    

فدات شم ببین سرچ کن هرماهی یه آیه وخوراک داره آیه هامهمن بخونی مثل من ازبچت راضی میشی

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2740
فدات شم ببین سرچ کن هرماهی یه آیه وخوراک داره آیه هامهمن بخونی مثل من ازبچت راضی میشی

چشم مرسی از راهنماییت عزیزم