2733
2734
عنوان

بچه ها بنطرتون زشته اینکارو کنم؟؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 44 پست

اصلا خودت روت میشه چن روز بمونی خونه ی دووستتت؟!!!!!

منکه خونه خاهرم هم باشه روم نمیشه

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

واقعا روت میشه بری چندروز خونه دوستت تلپ بیفتی؟؟

کاری نکن دوستات به زور تحملت کنن

اصلا نرو

اگه یه روزی خواستی بری یه وعده برو اونم دست پر برو

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بنظر من سه چهار روز خیلیه میتونی بقیشو بری هتل بمونی اینجور نباید باشه که توقع داشته باشی ک ...

شوهرم نمیاد. خیییلی صمیمی هستیم باهم. من برمم نمیزارم خیلی توخرج بیفته که. بازم چون سه روزی میخام بمونم معذبم. البته شاید جاهای دیگه هم برم. آشنازیادداریم

2731
واقعا روت میشه بری چندروز خونه دوستت تلپ بیفتی؟؟ کاری نکن دوستات به زور تحملت کنن اصلا نرو اگه یه ...

عزیزم مامعمولا یه جوری دست پرمیریم که ده روزم بمونم طرف بدش نیاد. ولی از لحاظ معنویش میگم شاید زشت باشه. چون شوهرم داره

2740
واقعا؟🙄🙄🤔🤔😅😅😅دوستم اصلتا شهرستانیه ها. تهران میشینه. تبصره نداره؟ 😂😂

چرا مثلا خودم تهرانی و مهمونم خیلی دوست دارم .

ولی اگه مهمونم بدون شوهرش بیاد چند روز ،خیلی خوشم نمیاد مگه اینکه کاملا حریم محرم نامحرمیو  حفظ کنه و خیلی احساس راحتی با شوهرم نکنه .

همچین حساسیم من خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بابا مگه میخواد گاو بکشن جلو پای مهمون حالا خوبه یه نفره یه بشقاب اضافه آدمو گدا نمیکنه بگو هرچی پخ ...

شاید مثل من اصلا نهار نخوره

شاید تا ساعت ۲ ظهر می خوابه

شاید بخواد تو اون ۴ روز بره خونه مامانش 

شاید خونش بهی ریخته یاشه

شاید با شوهرش قهر باشه

فقط بحث یه بشقاب نیست 

من خونه تنها با شوهرم شده شام پفک خوردیم یا نون و ماست 

مهمون بیاده یه پیاله ماست بدیم بهش؟😂

شاید مثل من اصلا نهار نخوره شاید تا ساعت ۲ ظهر می خوابه شاید بخواد تو اون ۴ روز بره خونه مامانش&nb ...

من راحتم باهاشون. برام مهم نیس. همشم خونه نیستم که. میخام برم بازار😂😂

خداروشکر بچه خوبیم. 😅😅

پس من جای دوستت بودم خوشحالم میشدم 😍

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شاید مثل من اصلا نهار نخوره شاید تا ساعت ۲ ظهر می خوابه شاید بخواد تو اون ۴ روز بره خونه مامانش&nb ...

😐 عزیزم این خودش وضع دوستشو دیده داره میره 

وگرنه ادم خودش قبلش بدونه وضع طرفو نمیره

عزیزم قهر باشین یا نباشین نباید نفر سوم بفهمه😊اینو شوهرا هم باید یاد بگیرن

بعد تا ۲ بخوابه خود طرف انقدر صمیمی باید باشه بگه من ناهارو میپزم یا حتی اگه ناهار نداشتن خودش پول که داره میتونه ساندویچ سفارش بده😐

یونس هم از شکم نهنگ نجات پیدا کرد☀️🌊
2706