2703
2553

یه دوست خیییلی صمیمی دارم تهران میشینن. چندبترم تاحالا ناهااردعوتش کردم اومدن. کلاخیییلی خوبیم باهم... حالا مرداد ماه شوهرم تهران همایش دارن میره اونجا. منم میگم برم پیش دوستم سه چهارروزی بمونم؟؟ حالا یه دوست دیگه م میگه( به تهرانیا برنخوره لطفا. پیشاپیش معذرت میخام) تهرانیارو نشناختی سریع میپیچونت. نمیزاره چندروزبمونی... حالا دودلم چیکارکنم بنطرتون؟ برم ناراحت میشه چندروزبمونم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

آخه میگی چندبار اومده فقط ی نهار مونده

ی وعده بودن با چند روز پشت سرهم موندن فرق داره

بنظرم ی صبح تا شب بری منطقیه یعنی ی نهار و ی شام بیشترش زحمته

اگه خیلللللی اصرارت کرد و خودش خواست ی روز دیگه هم بمون

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

نخیر عمچین چیزی نیست. من خانواده ی دوست پدرم تهرانی هستن. و هر سال میرفتیم خونه اشون بهترین پذیراییها رو میکردن. ولی ادمهای رکی هستن. وقتی کار داشته باشن و نتونن پذیرایی کنن. رک میگن و عذرخواهی میکنن. دوست شما هم اشتباه میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706