2737
2739
عنوان

چیزی که معجزه میکنه تو زندگیت+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 85 پست
حتماامتحان میکنم  تودوران پریودم میشه وضوگرفت؟

چرا که نه..

اشکال نداره

در همه حالت مفیده...

من بعد خوابیدن با وضو تو روز هم انجامش دادم 

مثلا اولین وضو که نماز صبحه

بعد که بلند نیشم برای صبحانه میرم سرویس

اونجا هم یه وضو میگیرم.

تا ظهر شاید دیگه سرویس نرم

وضو بعدیم برای نماز ظهره.

هر وقتم بخوام از خونه بیرون برم حتما با وضو میرم

چه پر باشم چه نه...

اصلا وقتی بی وضو باشم انگار یه چیزم کمه..

اولش کلا برای شروع کردن سخته اما کم کم عادت میکنی.

ولی برای شروع اول از با وضو خوابیدن شروع کن.

ناخودآگاه آنقدر کشش داره که در طول روز هم با وضو میشی..

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی عزیز پیام دوستی میفرستم برات عزیزم؟

حتما عزیزم

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2728
چرا که نه.. اشکال نداره در همه حالت مفیده... من بعد خوابیدن با وضو تو روز هم انجامش دادم  ...

مرسی عزیزم حتماامتحان میکنم

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)

اولین تاپیک مفیدی ک باهاش عشق کردم. بعد اون لیوان آب رو میخوری؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
اولین تاپیک مفیدی ک باهاش عشق کردم. بعد اون لیوان آب رو میخوری؟

ممنون عزیزم.

اره همیشه

حس خیلی خوبی بهم میده

خودمم باور نمیکردم انقدر بتونه آرومم کنه..

شاید عجیب بنظر برسه

اما رو من خیلی اثر داشت

2740
ممنون عزیزم. اره همیشه حس خیلی خوبی بهم میده خودمم باور نمیکردم انقدر بتونه آرومم کنه.. شاید ...

نه عجیب نیست اهل بیت خیلی سفارش کردن به وضو گرفتن. و پیامبر گفتن وقتی عصبی هستید وضو بگیرید. 

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
ممنون عزیزم. اره همیشه حس خیلی خوبی بهم میده خودمم باور نمیکردم انقدر بتونه آرومم کنه.. شاید ...

سلام استارتر عزیزم

چه تاپیک ساده و پرانرژی ای....

من با وجود همه خوبی هایی که دارم یک اشکال و عیب بزرگ هم دارم و اون هم ناشکریه...وضع زندگیم و داشته هام شاید از 90درصد اطرافیانم بهتره و هزاران مورد برای شکرگذاری دارم،ولی بخاطر یک خواسته یا آرزو و رویا که تو زندگیم بهش نرسیدم،ناشکرم و ازبقیه نعمت هامم غافلم و بخاطرشون شکر گذاری نمیکنم..تاپیکت تلنگری بود تا بخ خودم بیام و یک دریجه جدید از شکرگذاری و قانع بودن روبه روی خودم باز کنم...بخاطرهمین ازت ممنونم و از ته دل دعا میکنم خدا دریک موقعیت جسمی کاملا سالم یک بچه زیبا و سالم نصیبت کنه....

یه سوال!؟چیکارکنم بتونم نماز صبح بخونم،بقیه نمازامو میخونم ولی برای نماز صبح خیلی تنبلم و تارک نماز صبحم...شما چطور بیدار میشید برای نماز صبح؟چکارکنم بتونم موفق بشم؟

من قدرت جذب هیچ خوبی و دفع هیچ بدی را ندارم،مگر آنچه پروردگارم برایم بخواهد....  

خیلی ممنونم از دعای قشنگت عزیزم

انشالله که خدواند حاجت شمارو هم هر چه زودتربرآورده کنه.

اگر تمام نماز هارد اول وقت اومد 

و آدمی نیت داشته باشه یعنی اینکه دوست داشته باشه که برای نماز صبح بیدار شه

فرشته ها بیدارش میکنن.

اینو یه عالمی میگفت.

خودتت هم بخواه از فرشته های مراقبت 

بی تاثیر نیست.

بعد حتما ساعت بزار شباهم زودتر بخواب.

اینم خوبه

#بیدارشدن_درشب

امام صادق (ع ) فرموده اند :
هرکه هنگام خواب آیه اخر سوره کهف 👆
را بخواند هر ساعت که بخواهد بیدار می شود.
#مجرب_است

☁️🌞☁️
@bachehaeyaseman