2410
2553
عنوان

چیزی که معجزه میکنه تو زندگیت+عکس

2054 بازدید | 85 پست

سلام 

میخوام یه چیزی رو که خودم بهش رسیدم با شما به اشتراک بزارم

تا انشالله اونایی که به هر دلیلی آرامش ندارن یا اضطراب و ناراحتی و نارضایتی دارن از زندگی بتونن حال خودشونو بهتر کنن..

فقط منتظر چیز عجیب و غریب نباشید

این چیزی هست که همه ما بلدیم و میدونیم فقط اینکه ازش غافلیم( تکرار میکنم همه میدونیم،آخرش بهم بد و بیراه نگید)

ولی وقتی دوباره بهش رجوع کنی و از ته قلبت باشه و بهش ایمان داشته باشی جوری بهت آرامش میده که هیچ قرص آرامش بخشی نمیده...

..

لطفا صبور باشید تا کم کم بزارم براتون

تا بهتر ادارک بشه

ممنون

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

خب

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

همه تو زندگی مشکل دارن

من خلاصه ای از زندگی خودم میگم و راههایی که برای رسیدن به آرامش انجام دادم..

و از راهی که نتیجه گرفتم..

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همه تو زندگی مشکل دارن من خلاصه ای از زندگی خودم میگم و راههایی که برای رسیدن به آرامش انجام دادم.. ...

بفرما ببینیم عزیزم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2714

هفت سال هست که ازدواج کردم

تا دوسال اول بچه نمیخواستم

بعد دوسال که تصمیم به بارداری گرفتم

ناگهان خیل عظیمی از بیماریها به سمت من اومد‌...

چه تلخ بود اون روزها..

حوری که دکتر گفت بخاطر بارداری نباید بچه دار شی تا ۲ سال حداقل

باید دارو بخوری...

فقط خدا میدونه چه سخت بود وقتی میبینی اونایی که بعد تو ازدواج کردن و همه دارم مادر میشن و تو رو به چشم یک نازا عقیم میبینن و رو در روت برات دعا میکنن..

اون روزا حال روخیم افتضاح بود

اگر آستانه تحمل ۱۰۰ بود من رو هزار بودم..

هزار حور مریضی گرفتم

که آخرش فهمیدم همش از اعصابم بود

این استرس بود که هر روز تو بدن من یه جور خودشو نشون میداد

میدونم اخرش میرسه به میوه خشکای ماهان

هانان

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706