2733
2739
عنوان

بنظرتون برم تو مدرسه غیرانتفاعی درس بدم یا برم کلاس کیک پزی

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 35 پست
نه ارایشگری ندوس میخوام لوازم ارایشی یا بوتیک بزنم البته فک کنم لوازم ارایش بهتر باشه

لوازم ارایش ممکنه خراب شه. خانه لاک بزن. یا شال و روسری 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه با ادمای منفی مشورت نکن

اطراف من اخه همه منفی ان. 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
همش میترسم نتونم از پسش بربیام. یا به هرکس میگم و ازش مشورت میخوام میگن ول کن بابا تو نمیتونی الکی پ ...

داری کلاس میری. اگه علاقه داشته‌ باشی‌ حتما میتونی‌ به حرف کسی توجه‌ نکن‌ تو خودت ببین‌ از پسش‌ بر میای‌ یا نه  

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2731