2737
2734
عنوان

من دختر زام

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم یه دونه دخترنیخواد که ازپرورشگاه بردارمو مثل ملکه ها بزرگش کنم اونم توید۴۰سالگی نمدونم چرا بچه نمیخوام کلا بچه کوچیک دوست ندارم ۴۰سالم شد یه دختر ۹سالرو به فرزندی برمیدارم وتاحایب که بتونم  دنیاشو زیبا میکنم

دختر و پسر نداره هر کدومشون میتونن برات بهترین و یا بدترین باشن وظیفه پدر و مادرهاست یه جوری با بچه رفتار کنن که به دختر یا پسر بودنش افتخار کنه نه اینکه عقده های اونا رو جبران کنه

دستمو ول نکن🤲🏻
2728

من برعکس خودم دختر دوست هستم و همسرم و خانواده ش پسر دوست . اوایل از اینکه بچم دختره توی ذوقم خورده بود به خاطر همسرم ولی الان با تعریف هام اینقدر دختررو پیش چشم همسرم شیرین کردم که برای اومدنش لحظه شماری می کنه ولی باز ته دلش پسر خیلی دوست داره که اینم به مرور حل میشه

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

عزیزم.‌‌.. خدا دخملای گلتو حفظ کنه... 

منم خواهرم سه تا دخمل داره که عاشقشونه. اما خیلیا بهش تیکه میندازن ک پسر نداری... تو دلی خودمم دخمله و عاشقشم... دختر عشقه ، نفسه، همدمه... من ک حتما برا دخترم خواهر میارم... چون دنیای بی خواهر خیلی تاریکه..‌. خودمم سه تا خواهر دارم

2738
چرا؟؟؟ مگه دختر چشه؟؟

چش نیست گلم

گفتم واسه بچه سومش کمکش کرده باشم

دخترم خبلیم خوبه بهر حال بچه رو خدا میده  ب یکی دختر ب یکی پسر 

اسی من خودم چهارتا خاهریم همه همسایها مامانمو سرزنش میدادن ک فلانی چهار تا دختر داره😔

اما از دعای خیر پدرمادرمون همه خوشبخت شدیم

مطمن باش مادرت فقط ب زبون میگفته 

چون مادر منم یوقتایی ک حرصش میگرف میگفت

دختراتو ب بهترین و باکلاس ترین روش بزرگ کن بفرستشون کلاس ورزشی موسیقی و... هرمندشون کن

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

متاسفانه تفکر پوچیه ،جنسیت چه اهمیتی داره دوست خودم واسه دختر شدن بچش ای وی اف کرد والان سه تا دختر داره خودش وخانواد هاشون عاشق دختراشن منم وقتی بچه دومم دختر شد مادر شوهرم بلایی سرم اورد که تا قیام قیامت فراموش نمیکنم  وقتی میبینم مادر شوهر دوستم چجوری عاشق نوه هاشه دلم برا دخترام کباب میشه دخترو هم خدا میده پسرو هم خدا هر چی قسممتت باشه  خودم عاشق دخترام هستم ومطمئنم مصلحت خدا بر این بوده  وچه مصلحت زیبایی بوده...ودر اخر افرین به تفکرت

خدایا امیدم فقط به خودته

دوستان ممنون از دلگرمیاتون 🌹و ممنون از همتون ک داستان منو خوندین دلیل نوشتن این داستان کوتاه این بود ک ایشالا این مشکل فرهنگی هم بینمون حل بشه این مسئله باید برا همه جا بیوفته ک واقعا فرقی بین دو جنسیت وجود نداره ...امیدوارم هر کدومتون ب نحوی ب حل مسئله کنین ممنون❤ 

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..