2752
2739
عنوان

برای درمان شکاکیم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 48 پست
خوب خودت میگی من بهش گیر میدم ببین مردا خیلی زود کلافه و عصبی میشن تا یه مدت نازت رو میکشه و می خواد ...

نه دیدم وازاون روز اینجوری شدم تا قبل اینکه ماجرارو نمیدونستم خوب ومهربون بودولی ازاونموقع دیگه محلم نمیده اصلا انگارمن نیستم چندباری گفت پشیمونم ولی بعدش دوباره بی محلی کرد ازصبح تااااااااشب فقط باگوشیش میره اینستا اصلا دخترمو منو محل نمیده منم دلم محبت میخواد گریه ام میگیره اینارو میگم.منطق نداره همش زوره کارش به همه چیز بیخیاله😢

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜

می دونی مردها وقتی غرورشون میشکنه کلا همه چیز رو نابود میکنن، میدونم دلت گرفته است ته دلتم تا ابد یادت نمیره ولی تا ابد که نمیشه این طوری زندگی کرد حرف های دلت رو با مهربونی بهش بگو، بگو دوسش داری، بگو زندگیت رو دوست داری و نمی خوای خراب بشه، ببین یا ذاتا آدم کثیفیه که بعید می دونم هر چقدرم سعی کنی درست نمیشه یا شیطنت های بچه گانه داره که می تونی درستش کنی، صبور باش صبور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو اون قضیه فراموش شدو تمام، دیگه درباره اش حرفی نمی زنم و واقعا نزن ها نه اینکه کنایه بزنی بهش، می دونی اون مطمینه که دیگه مثل قبل نیست مثل قبل دوسش نداری مثل قبل اعتماد نداری بهش، بزار حداقل فکر کنه مورد اعتمادت هست، یا نمی تونی تمومش کن یا اگه می خوای زندگی کنی قوی باش ، مگه تا میره تو اینستا میره با این زن و اون زن، مگه تا گوشی دستش میگیره داره با دیگران چت میکنه، حداقل ظاهرا بهش اعتماد داشته باش، بهش بگو اون قضیه تموم ولی تکرار بشه من دیگه نیستم، شک نکن اونم تو و دخترت و زندگیش رو دوست داره فقط فکر میکنه دیگه پیشت آبرویی نداره و چون مرده و مغروره بدتر میکنه

2731