2733
2734
عنوان

خانومایی که فاصله سنی بچه هاتون سه ساله میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 43 پست
چقدر شبیه منی یه سال درگیرم هنوز کتکش میزنه سعی کن طوری رفتار کنی که حساس نشه به خواهرش من حتی اگه د ...

فکر نمیکردم انقدر سخت باشه😥

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
عزیزم سعی کن از این وضعیت نترسی و صبور باشی وقتی مادر میشی خدا بهت توانش هم میده خدا واست حفظشون کنه ...

ممنون عزیزم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و داداشمم سه سال فاصله داشتیم من بزرگه بودم 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

یه بار از عمد پا گذاشتم روش رفتم و برگشتم حساسیت نشون نده 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2731

دقیقا پسرت شبیه پسرمنه ک همش دست وپای دخترمو فشار میده یا مثلا میره بغلش میکنه.تازه اولاش من باید شبا ول پسرموخاب میکردم نی نی رو نمیدادم دست شوهرم.خلاصه خیلی اذیت شدم اما الان خداروشکر بهتر شده بهش عادت کرده.نی نی ک اکثرا خابه بذارش تو اتاق درم ببند پسرتم سرگرم کن ک نره سمتش.میگذره این روزا

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

يه جوري همه گفتن خدا به دادت برسه آدم وحشت ميكنه😶

من خودم هميشه دوست دارم بچه هام فاصله سنيشون كم باشه

الان همه به قدري با فاصله بچه ميارن كه بچه ها هيچ فايده اي واسه هم ندارن والا😩 

فاميلاي ما خانومه بچه هاش شير به شير بودن خودشم از٤٠ روزگي بايد ميرفت سر كارش وگرنه كارشو از دست ميداد اما اين همه قضيه رو گنده نكرد حالا بچه هاش بزرگ شدن

گهواره بچه رو گذاشته بود بالاي ميز ناهار خوري به ديوارك پيچ كرده بود كه وقتي خوابه از دسترس خواهر بزرگه دور باشه بعدشم كه عقل بچه بيشتر شد و اتفاقا مواظب داداشه هم بود

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

فقط باید صبر کنی تا بگذره اگه کسی باشه پسرتو بیرون یا پارک ببره عالیه دخترمن قبل تولد خواهرش بدون من همه جا میرفت با باباش یا مادرم بچه اومد میگفت فقط با مامان بریم ببین باید بسازی دو سه ماهگی خوب میشه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
هیچکس جای مادرو نمیگیره پرستار اصلا گزینه مناسبی نیست در حالی که مادر سالمه و میتونه بچه هاشو تربیت ...

مگه قراره پرستار جاي مادرو بگيره،اتفاقا اين خانمي كه ميگم خيلي بيشتر از من حوصله داره با بچه هاش بازي كنه اون خانمه پرستار همه كاراي خونه رو ميكنه مادر ديگه بيحوصله نيست خسته نيست اتفاقا مادر شادتري دارن

2738
عزیزم اول بگم خیلی خوشحالم که فاصله سنی بچه هات بیشتر از ۳ سال نشده اینو اونایی که اختلاف سنی زیاد ...

ممنون از راهنماییتون 🌹🌹🌹

مهد رو باید قبل از تولد بچه شروع میکردید الان دیره اما خیلی خوبه اگه سعی کنید وقتشو با هم سن و سال ...

اره اشتباه کردم هرچند چون خیلی وابستمه ترسیدم اذیت بشه

دقیقا پسرت شبیه پسرمنه ک همش دست وپای دخترمو فشار میده یا مثلا میره بغلش میکنه.تازه اولاش من باید شب ...

دخترم نمیخوابه زیاد

پسرم‌ نوزاد بود همش خواب بود

ولی دخترم الان  سه ساعته بیداره پنح دیقه خوابید فقط  بیدار شد شبا هم که تا ساعت ۳ باهاش برنامه دارم

پسرم‌نوزادیش اصلا اینطوری نبود بچم‌همش خواب بود 

دخترم نمیخوابه زیاد پسرم‌ نوزاد بود همش خواب بود ولی دخترم الان  سه ساعته بیداره پنح دیقه خوا ...

تو منی یا من توام؟!😁😁چقد شبیه همیم با بچهامون

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
چقدر طول کشید تا اوضاع نسبتا خوب شد؟ مشکل من اینه پسرم به شدت به من‌وابسته اس 

والا من زایمان کردم اومدم خونه خودم و خداروشکر حالم نسبت به زایمان اولم خوب بود مامانم فقط یک روز پیشم موند بعدش تنها بودم. از همون روز اول امتحان کردم ببینم میتونم یا نه کاری نداشت من خیلی کارام نظم پیدا کرد بعد زایمان . اول صبح یه غذا میزاشتم بالا. به بچه که میرسیدم میخوابید یکمم تمیزی میکردم بعد مینشستم همین.