2733
2734
عنوان

خانومایی که فاصله سنی بچه هاتون سه ساله میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 43 پست
ای جونم پسرمنم 4سالشه وپسرعموش 4ماهشه وقتی اونو میبینه میگه من میخوام تو تشکش بخوابم یا میگه مامانم ...

خخخخخ

خدا حفظش کنه 

خیلی بچه های الان باهوشن قدیم چطوری هر سال ی بچه 

واقعا سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط یه بچه دارم 4سالشه ولی باتوجه به چیزایی که دیدم وشنیدم اینکه به پسر بزرگت خیلی محبت کن وجلوچش ...

خیلی باهاش حرف میزنم  جلوش اصلا قربون صدقه دخترم نمیرم ولی خوب همین که همش بغلمه داره شیر میخوره فکر‌کنم حساسش کرده دخترمم نمیدونم چرا همش میخواد شیر بخوره نمیدونم دلش درد میکنه یا شیرم سیرش نمیکن در مورد مهدم امروز داشتم فکر میکردم بهش ولی میترسم پسرم بدتر حساس بشه و فکر کنه نی نی جدید اومده اونو کذاشتیم‌کنار

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

عزیزم

اول بگم خیلی خوشحالم که فاصله سنی بچه هات بیشتر از ۳ سال نشده

اینو اونایی که اختلاف سنی زیاد با خواهر و برادرشون داشتن درک میکنن

ثانیا

اولویت شما الان فقط و فقط پسرتون باید باشه

اگر به دیدن بچتون میان بچه رو سریعا ببرید بذارید توی اتاق و یه مهمونا بسپارید خیلی با پسرتون گرم بگیرن

اگر کادویی برای بچه اوردن بدنش به پسرتون یا برای اونم کادو بگیرن

اصلا حرفی از بچه نباشه...تا پسرتون خودش مایل بشه بگه که یه خواهر کوچولو داره

بعد همه بگن با بی میلی برن و اون بچه رو ببینن

شما هیچوقت نمیتونید این حس حسادت رو تو پسرتون از بین ببرید چون قانون طبیعته

فقط میتونید کمتر و کمترش کنید

اگر رفت سراغ دخترتون و داشت کار خطرناگی میکرد هرررگز و هرگز باهاش بد رفتاری نکنید

جوری که محسوس نباشه حواسشو از اون کار پرت کنید

با بازی و سرگرمی از بچه دورش کنید

حتما وقتی بچتون خوابه یا نیازی بهتون نداره با پسرتون باشید و باهاش وقت بگذرونید

بهش بیش از پیش توجه و محبت بدید 

وقتتیی که به دخترتون شیر میدید جلوی چشم پسرتون نباشید

یا ازش بخواید که اونم بیاد تو بغلتون یا مثلا سرشو بذاره رو پاتون و براش شعر بخونید یا قصه بگید

بازم میگم

به هیچ وجه روی نوزاد خساس نشید چون همه چیزو بی نهایت بدتر میکنه

و یادتون باشه آسیبی نمیتونه به نوزادتون بزنه

اگه محکم بوسش کرد یا نازش کرد به هیچ وجه واکنش نشون ندید یا حتی منعش نکنید...اون میدونه که داره چیکار میکنه😂..به روش نیار

یادتون باشه که یه بچه ی کوچولو برای پسرتون هم جذابه

و اون از بامزگیش خوشش میاد

میتونید باهم دیگه بشینید و با نوزادتون حرف بزنید و بازی کنید که علاقش به کوچولو بیشترم بشه

همیشه اول اونو تحسین کنید بعد نوزاد رو

این فرایند رو فقط تا ۷ ۸ ماهگی دختر ادامه بدید و نذارید که به تبعیض برسه چون دخترتون اونوقت اسیب میبینه

کم کم شرایط برای پسرتون عادی تر میشه

و چون هم جنس نیستن مشکلات کمتری خواهید داشت

کم کم همبازی میشن و صمیمی

2728

منم بچه هام ۳ سال ونیم

اولی دختر دومی پسر

دخترم خیلی اروم بود اصلا اذیت نمیکرد

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
پرستار که نمبشه خودمم جدای از هزینه اش دوست ندارم یه غریبه بیاد تو خونم اصلا راحت نیستم

عادت ميكني،يكي از آشناهام تو دورانه بارداريش پرستار استخدام كرد با دوتا بچه كلاس زبان و باشگاه ميره به خودش ميرسه و روحيش عاليه،حالا من با همين يه بچه نميتونم اينكارارو انجام بدم

خیلی باهاش حرف میزنم  جلوش اصلا قربون صدقه دخترم نمیرم ولی خوب همین که همش بغلمه داره شیر میخور ...

مهد رو باید قبل از تولد بچه شروع میکردید

الان دیره

اما خیلی خوبه اگه سعی کنید وقتشو با هم سن و سالا و دوستاش پر پر کنید

یا کلاس بذاریدش

هرچه کمتر شاهد در آغوش گرفتن خواهرش باشه بهتره

اما مهد رو باهاتون موافقم که فعلا نه

تا یه مدت بگذره از تولد نوزاد

پرستار که نمبشه خودمم جدای از هزینه اش دوست ندارم یه غریبه بیاد تو خونم اصلا راحت نیستم

نترس عادت میکنه پسرت 

تازه براش خوبم هست رو پای خودش وایمی ایسته 

و مستقل میشه 

بهش بگو باید کمک کنی مواظب خواهرت باشی کسی بهش دست نزنه بجز خودم 

انقد بگو ملکه ذهنش بشه 

و حساسم نمیشه 

بگو منم باید مواظیش باشم اخه ما دو تا قویترینیم 

2738
خخخخخ خدا حفظش کنه  خیلی بچه های الان باهوشن قدیم چطوری هر سال ی بچه  واقعا سخته

اره والا شوهرم میگه حالا به پسرعموش چنین حسی داره اگه بچه دوم بیاد چیکارمیکنه من که اصلا به دومی فکرهم نمیکنم چون واقعا سخته بچه داری

عادت ميكني،يكي از آشناهام تو دورانه بارداريش پرستار استخدام كرد با دوتا بچه كلاس زبان و باشگاه ميره ...

هیچکس جای مادرو نمیگیره

پرستار اصلا گزینه مناسبی نیست در حالی که مادر سالمه و میتونه بچه هاشو تربیت کنه

مهر مادری نیاز انسانه

اره والا شوهرم میگه حالا به پسرعموش چنین حسی داره اگه بچه دوم بیاد چیکارمیکنه من که اصلا به دومی فکر ...

زمانه خوبی نیست بچه بیاد چیکار کنه ؟

گناه داره 

تازه الانش خواهر برادر حسادت همو میکنن نسل اینا دیگه همو ول میکنن 

فاصله سنی بچه هام 4ساله.از وقتی دومی اومده اولیه لجباز و حرف گوش نکن شده.باید دنبالش برم دستشویی.میگ ...

منم خیلی عصبی شدم

من فاصلشون دوسالو ۴ ماهه اولی دختره دومی پسر اولش سخت بود ولی الان که چند ماه گذشته عادی شده. البته ...

چقدر طول کشید تا اوضاع نسبتا خوب شد؟

مشکل من اینه پسرم به شدت به من‌وابسته اس 

عروسک خریده بودیم بزرگ گفتیم آجی واست اورده.

منم از طرف آبجیش براش کادو‌ کرفته بودم هی میگم‌ وای چقدر دوست داشته که فقط واسه داداش مهربونش کادو اورده

فاصله بچه های منم همین قدره بچه دومم الان هست ماهشه تا دوماه سخته بعدش بچه اولت به وجود بچه دوم عادت ...

مشکلم‌اینه دخترم‌ خوابش خیلی کمه نمیدونم دل درد داره یا شیرم سیرش نمیکنه تازه من روزی دو سه بارم بهش شیر خشک میدم نوک سینه هامم زخم شده ناجور دخترمم فقط میخواد زیر سینه باشه

2706