2737
2739
عنوان

امروز دو تا جوجه اردک برای پسرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 22742 بازدید | 93 پست

دوستان من امروز جوجه ۲ هفته رو بردم تو حموم گذاشتم تو تشت اب گرم ک شنا کنه، شنا ک بلد نبودن ولی حسابی اب تنی کردن و مثل موش اب کشیده شده بودن، خیس خیس😅، پرها چسبیده به بدن، به نظرتون برا جوجه ۲ هفته تو زمستون زود بود یا کارم درست بود؟

اولا جاشون باید تاریک باشه یعنی با جعبه بذار گوشه اتاق تاریک لامپ روشن باشه اونم بیداره دوما اردک م ...

من براشون دون سوپراستارتر گرفتم دادم ک گویا مواد معدنی مینرال داره، با این وجود لازمه دوباره شربت مینرال بگیرم بدم؟ منظورت ازینکه ریگ بخورن چیه؟ ریگ چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من خودم هم اردک داشتم

ببین برای غذا میتونی سبزیجات خیلی ریز جنی یکم خیس کنی بدی بخورن و هندونه هم خیلی دوست دارن و نون هم با ماست یا همون اب خیس کن بده بهشون و به نظرم فعلا اصلا نزار تو اب با اینکه میگن از دوهفتگی گذشت بزار ولی بازم بزار برای بعد اینکه پر هاشون کامل ریخت و پرهای خودشون در اومد و جوجه ها خیلی وابستن خوب شد بیشتر از یکی گرفتی و راستی پاهای جوجه اردک خیلی ضعیف هست و به خاظر همین من چون زود گذاشتم تو اب سرما خورد و از طرفی دونه مرغی هم میدادم شکمش سفت شده بود و در اخر مرد و میخوام اینبار بگیرم ولی دیگه بزرگشون کنم و باید بدونی اردکا موقع غذا خوردن ریخت و پاش زیاد دان چون غذا میریزن تو ابشون و کثیف کاری میکنن و حواست باشه دائم اب داشته باشن و باید بگم که خیلی حواست به زیر پای اردکت باشه نباید بزاری زیر پاش خیس باشه مگر نه بیمار میشن و شاید اول فلج شن میتونی اگه توی کارتن نگه داری میکنی یا هرجای دیگه ای روزنامه بزاری زیر پاش و هر صبح عوضش کنی که مریض نشن

موفق باشی♡

نگهداری اردک کاملا سخته ...بشدت وابسته به مادرن ...دمای بالای ۳۰ می خوان و مادره مصنوعی ....بهتره بب ...

ببینید دوستای من همشون یک بار هم که شده اردک بزرگ کردن و اینقدرم سخت نیست دما همون دمای خونه و اره وابسته هستن ولی بزرگ کردنشون و نگهداری ازشون خیلی برات شیرینه و من داشتم نگهداری درست نکردم مرد کلی ناراحت شدم و چون عین مامانش بودم و اردک هم همین انتظار از ما داره که اونو مث بچه خودمون بدونیم و بزرگ کنیم و وقتی که خریداریش میکنید باید بدونید تمام نگهداریش با خودتون باشه منم به زودی میخرم

2731