2733
2734
ارمنستان عالی بود

وااای پس چرا به نظر من مثل میدون شوش بود ایروان ؟ شما جای خاصیش رفتی که خوب بود؟

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یوش. روستاهای اطرافش. من روستاهای توریستی که امکانات دارن رو دوس ندارم.عاشق سفرهای روستاییم و همون ...

توی شمال ؟قشنگه اونجا؟ واسه شب موندن چی؟

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست
2728
وااای پس چرا به نظر من مثل میدون شوش بود ایروان ؟ شما جای خاصیش رفتی که خوب بود؟

نه عزیزم به نظرم عالی بود یکی از بهترین جایی که رفتیم پارک ملی شیکاهو بود

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
توی شمال ؟قشنگه اونجا؟ واسه شب موندن چی؟

قسمت کوهستانیه مازندران از بس هوا تمیزه و حجم اکسیژن بالاست احساس میکنی تازه شدی.دیدن خونه ی نیما یوشیج هم حس خیلی خوبی داره.

بکره.دست نخورده.

نه عزیزم به نظرم عالی بود یکی از بهترین جایی که رفتیم پارک ملی شیکاهو بود

البته من بیشتر دنبال خرید بودم که تیرم به سنگ خورد شاید به خاطر اونه که خاطره خوبی ازش ندارم .

من سفرم لاكچري نيست 

فرانسه،براي كار همسرم رفته بوديم،اپارتمان اجاره كرده بوديم،كه ارزونتر دراومد از هتل،خودم غذا ميپختم از تنها خونه اي كه توي اون اپارتمان بوي پلو و غذا ميومد مال ما بود😬

از ايران برنج برده بوديم،اصن به حدي خوش گذشت كه نگم،هيچيم نتونستم بخرم انقدر كه گرون بود پولامو برگردوندم همينحا هرحي خواستم خريدم🤩

2738
البته من بیشتر دنبال خرید بودم که تیرم به سنگ خورد شاید به خاطر اونه که خاطره خوبی ازش ندارم .

اها نه من و نامزدم که رفتیم همش دنبال خوش گذرونی و خوردن بودیم😂😂😂اما واقعا غذاهاش گرون بود

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
اها نه من و نامزدم که رفتیم همش دنبال خوش گذرونی و خوردن بودیم😂😂😂اما واقعا غذاهاش گرون بود

وای من عاشق شاورماش شدم روز اخر شوهرم گفت گوشت خوکه . خیییییلی خوشمزه بود  

واااای اره عالی بود من که اصلاااا گوشت نمیخوردم عاشقش شده بودم

رستوران مر تانه ما رفتیم پیتزاش بی نهایت خوشمزه بود 

رستوران مر تانه ما رفتیم پیتزاش بی نهایت خوشمزه بود 

یه رستوران هم بود که موسیقی زنده داشت اگه اشتباه نکنم پروانه بود اسمش با اونم خیلی حال کردم

یه رستوران هم بود که موسیقی زنده داشت اگه اشتباه نکنم پروانه بود اسمش با اونم خیلی حال کردم

فکر نکنم ما رفتیم یادم نیست