2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ارمنستان عالی بود

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2720
2714

اولین بار با هزار تا دروغ و پیچوندن با دوست پسرم که همسرم شد بعدا رفتیم کیش . تازه ما برای کار رفتیم نه تفریح ولی بازم خوب بود

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

یوش.

روستاهای اطرافش.

من روستاهای توریستی که امکانات دارن رو دوس ندارم.عاشق سفرهای روستاییم و همون زندگیه ابتداییشون.

واااای رفته بودم خونه عموی همسرم.زن عموش از باغچه سبزی چید قرمه سبزی درست کرد و کدو و گوجه هم از باغچه چید و سرخ کرد خوشمزه ترین غذایی بود که تا بحال خوردم

سال 96 تنهایی رفتم کربلا عالیییییی بود 

با دوستامم رفتم راهیان نور عاااااااالییییییییی بود 

سال 96هم رفتم با دوستام مشهد خیلی خوب بود

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706