2733
2739
عنوان

سلام خانما بیاین اینجا لطفا😍😘🤔😎

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 18 پست
ینی میگه چندتاشونرم

کنار کلاس تقویتی، یه کلاس مثل کامپیوتر، و یه کلاس هنری مثل شیرینی پزی یا خیاطی

اخه چند سال دیگه ان شاءالله ازدواج کنین، خانواده شوهر توی هنرهای خانه داریتون بیشتر دقت میکنن تا چیزایی مثل نقاشی و .....

مثلا شما سفره آرایی بلد باشین ، یا اشپزی ،شیرینی و دسر، بافتنی،و مخصوصا خیاطی، کلی دستتون توی زندگی جلو میفته

میتونین برای خودتون و بچه هاتون لباس بدوزین و لذت ببرین. علاوه بر این درآمد کسب کنین با مشاغل خانگی

دوست من معلمه. در کنارش آشپزخونه خانگی داره و سفارش میگیره میگه برای روحیه ام و رفع خستگیم عالیه

منم برای رفع خستگیم خیاطی میکنم که واقعا بهم آرامش میده

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چقدر زیبا گفتیدمنم ازشما چیز یاد گرفتم 

ممنونم  نظر لطفتونه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنار کلاس تقویتی، یه کلاس مثل کامپیوتر، و یه کلاس هنری مثل شیرینی پزی یا خیاطی اخه چند سال دیگه ان ...

اخه من از کارخونه اشپزی بدم میاد مثلامیام اول باذوق وسیله کیک اماده میکنم همین که تخم مرغو نیشکنم پشیمون میشم اما آشپزیم خوبه درکل فقط خوشم نمیاد سفره آرایی و اینام درحدمعمول ازمامانم یاد گرفتم حرفه ایشم بدم میاد بنظرم فقط اصرافه

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
اخه من از کارخونه اشپزی بدم میاد مثلامیام اول باذوق وسیله کیک اماده میکنم همین که تخم مرغو نیشکنم پش ...

ان شاءالله هر کاری شروع میکنین پشیمون نشین

خیاطی و بافتنی، یا بافت گلیم فرش عالیه یادبگیرین

2731