2733
2739
من درست میکنم همش میخورم اخه لاغرم ۵۲کیلو واقعا حسرت میخورم ک برا چی رژیم بگیرم خخخخ

چه جالب هم وزنیم!منم خودم درست میکنم بصرفه تره واس ما همش هوس میکنیم،ضرر داره؟

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
یعنی نشونه تنبلیه؟ اخه من ازشیریجات بدم میومد الان ی مدته یهو برعکس شدم همش هوس شیرینیجات میکنم

نه عزیزم فکر نمیکنم ربطی داشته باشه،دلم زرشک پلو خواست🙄

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب خداروشکر عزیزم منم شدیدا دلم نی نی میخواد

میاد عزیزم در عین حال مراعات کن هرچی که خوبه براتون ولی بدون استرس و با لذت از لحظه به لحظه زندگی مشترکتون ..دیدی اغلب چشم انتظارا میگن درست زمانی که بی خیال شدیم خدا بهمون بچه داد ..

نگران نباش ..☺

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

خانم ها شدیدا تخمک هام ضعیفه هر کی تجربه ای در این زمینه داره که چی بخورم تقویت بشه لطفا بهم بگید . دیر ازدواج کردم نزدیک یائسگی ای هستم وقت کم دارم از طرفی هم تخمک هام ضعیفه . تخمدان هام داره کوچک تر میشه . البته با تخمک اهدایی دکترا گفتن شانیس بیشتری برای بچه دار شدن دارم. هر ساعت که میگذره فرصتم کمتر میشه .  الان در حال حاضر عرق رازیانه میخورم کنجد شب ها یه قاشق . گهگاهی عسل می خورم خرمای شیرازی می خورم و... دعام کنید و کمکم کنید