2733
2739
عنوان

سردرد در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 21 پست
ب دکتر بگو برات بنویسه.از ماه چهار ب بعد میتونی آهن بخوری

هفته ی دیگه نوبت دکترمه.حتما بهش میگم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مینور هستم.کپسول اسیدفولیک میخورم.قرص آسپرین هم میخورم

این داروهای من واقعا برام مفید بود دیگ پا درد سردرد بدن درد ندارم ریزش موهام ابروهام رفع شد،یکیش کلسیم و یکیش اهن یکیشم پرگویت خارجی هستش،ازاد میخرم باید برم از بیمه پول داروهای ک ازاد گرفتمو بگیرم،شما قرص خارجی میخوری.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
این داروهای من واقعا برام مفید بود دیگ پا درد سردرد بدن درد ندارم ریزش موهام ابروهام رفع شد،یکیش کلس ...

چه خوب.من فقط کپسول مکمل ویتامینم خارجیه.کاش منم بگیرم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
چه خوب.من فقط کپسول مکمل ویتامینم خارجیه.کاش منم بگیرم

ن حتما پزشکت صلاح ندیده نداده،من بیماری دارم بخاطره بیماریم و داروهای 17ساله ک مصرف میکنم این داروهارو بخاطره همون داده،

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
ن حتما پزشکت صلاح ندیده نداده،من بیماری دارم بخاطره بیماریم و داروهای 17ساله ک مصرف میکنم این داروها ...

اها.بلا دورت باشه عزیزم.

اها.بلا دورت باشه عزیزم.

مرسی خانمی.