2733
2734
عنوان

سردرد در بارداری

127 بازدید | 21 پست

سلام خانمها من هفته 17بارداری هستم.اوایل خیلی زیاد سردرد و چشم درد داشتم.الان کمتر شده.ولی هنوزم سردرد میگیرم واقعا کلافه شدم.تا چه موقع سردرد رفع میشه؟

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
سلام . منم ۳ روز مونده به موعدم دعا کن خدا منم لایق مادر شدن بدونه . بچه سالم و صالح به هممون هدیه ک ...

ان شالله عزیزم.به مراد دلت برسی و دامنت سبز بشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فکر کنم شاید کمبود ویتامین باشه‌.ویتامین های بارداری میخوری؟

اره دکتر بهم داده

عزیزم آب و مایع جات به اندازه کافی می خوری؟ البته یکی از علائم بارداری سردرده

اره آب خیلی میخورم.سردردم اینقدر زیاده که دو طرف پیشونیم نبض میزنه

2738
عجبا... چه بد اخه مُسکن هم نمیشه بخوری

نه متاسفانه.به دکترم هم گفتم میگه عادیه.

من اوایل بارداری سردردای شدید داشتم نمیدونم چرا با خوردن قرص اهن خوب شدم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
من اوایل بارداری سردردای شدید داشتم نمیدونم چرا با خوردن قرص اهن خوب شدم

منم مینور هستم.کپسول اسیدفولیک میخورم.قرص آسپرین هم میخورم

سردرد برای کمبود B6 سعی کن آهن بخور و خوراکی های که ویتامین ب دارن

اگه بدون تجویز دکترخودم بخورم اشکال نداره؟

2706