2737
2734
عنوان

هر یساعت ضعف میکنم گشنم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست
نمیدونم شاید جدیدا تغییر کرده چون تابستونم هست شایدم علت دیگه ای داره

نمی دونم والا 

میگن یه ایراد تو هیپوتالاموسه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
با خودم گفتم چقدر شبیه علایم بارداربه میخواستم بپرسم بارداری یا نه که آخرش گفتی😅 الان دقیقا همینطو ...

اره منم دلم میوه میخواد همش ولی میارم یکم فقط میتونم بخورم بعد دیگه بدم میاد ازشون غذام همینطورهی گشنم میشه یه لقمه میخورم دیگه نمیتونم بخورم دوباره یساعت بعد همینجوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارزو به دلمه بتونم غذای درست بخورم کاشکی زودتر بگذره😥

یه روز سوپ بذار سوپ ساده

پیاز و هویج و سیب زمینی رو رنده کن با استخون مرغ یا بوقلمون و مقداری جو و رب و نمک و زنجبیل بذار بپزه و آخرش سبزی سوپ و رشته سوپو بریز

اونو بخوری کلی انرژی میگیری وضعت بهتر میشه ان شالله

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
هفته ششم هستم  

من که ارزوم بود زودتر این گرسنگی دست از سرم برداره از بس معدم ضعف میرف؛ دمیترون بخور واسه حالت تهوع و بادام بخور واسه معده خیلی خوبه 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2731
نمی دونم والا  میگن یه ایراد تو هیپوتالاموسه

عه پس من کلا هیپوتالاموسم مشکل داره😅

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم همینم

دیروز دکتر بودم

بهم گفت اصلا از این حرف هایی که میگن حسابی بخور و نی نی اختیاح داره و اینا چرته

اندازه خودت غذا بخور

اما نباید بذاری گرسنه ات بشه، هر چهار ساعت غذا بخور اما غذاهای سالم ، نه چاق کننده، مثل میوه، مثل ماست، سبک نه پر کالری 

گرسنگی باعث تهوع میشه نذار گرسنه ات شه

عه پس من کلا هیپوتالاموسم مشکل داره😅

😂😂😂😂 

من کلن گویا ندارم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
ببین منم همینم دیروز دکتر بودم بهم گفت اصلا از این حرف هایی که میگن حسابی بخور و نی نی اختیاح داره ...

اره منم گشنم میشه حالت تهوع میگیرم ماستو دوغ زیاد میخورم ولی دیگه از اونم دلم کم کم داره زده میشه

نه از اول بارداریم وقت نکردم برم دکتر😓

وای منم همینجوریم دهنمم همش پراب میشه هفته ششم هستم امروز رفتم تو 6 شماصداقلبشوشنیدی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
ببین منم همینم دیروز دکتر بودم بهم گفت اصلا از این حرف هایی که میگن حسابی بخور و نی نی اختیاح داره ...

من صبحا شنم میشه اگه بیدار نشم چیزی بخورم دیگه نمیتونم خودمو از رختخواب بلند کنم و از شدت بی حالی خوابآلو میشم

صبحا که شوهرم میره کار یا برای نماز بیدار میشم یه چیزی میخورم خیلی خوبه

اره منم گشنم میشه حالت تهوع میگیرم ماستو دوغ زیاد میخورم ولی دیگه از اونم دلم کم کم داره زده میشه

سردیت نمیکنه

من استخون درد میگرفتم!

خیار بخور بتونی غذا بخوری

من خیار میخورم کمتر از ۵ دقیقه پتانسیل اینو پیدا میکنم که یه پرس کامل بخورم

این وضعیت بخاطر گرمای هواست بچه ها

ولی جالبه که من لرز هم داشتم از اول!